MMK-s Telefonos operátor

Work Force Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Megváltozott Munkaképességű Telefonos operátor

4 órában

Feladatok:

  • Kimenő hívások lebonyolítása
  • Hívások számítógépen történő dokumentálása
  • Vezető utasításainak végrehajtása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, tömör fogalmazás
  • Jó problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munka az első naptól
  • Fix havi fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Jó munkahelyi környezet
  • Budapest, 11. kerületi munkahely

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük - önéletrajza elküldésével, pozíció és összegészség károsodásának megjelölésével - jelentkezzen az alábbi e-mail címen: rehab@work-force.hu

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója. Dinamikus és tapasztalt csapatunkkal megbízható partnerei vagyunk ügyfeleinknek és munkavállalóinknak egyaránt. 100 %-ban magyar tulajdonban lévő cégként eredményesen vesszük fel a versenyt multinacionális vállalatokkal, piaci pozíciónk biztonságot jelent partnereink és munkavállalóink számára. Országos irodahálózatunknak köszönhetően munkavállalóink könnyen és gyorsan kapcsolatba tudnak lépni velünk, kollégáink bármikor örömmel állnak rendelkezésükre. Kínálatunkban a magasan kvalifikált szellemi pozícióktól a betanított és szakmunkás állásokig minden megtalálható, emellett iskolaszövetkezetünk, a Job Force számos lehetőséget kínál diákoknak is rövid és hosszú távra. A társadalmi felelősségvállalás tudatos megvalósításaként közel 100 fő saját állományú megváltozott munkaképességű munkavállalót is foglalkoztatunk, valamint toborzunk partnereink számára is.
Ha többet szeretne megtudni rólunk és állásajánlatainkról, látogasson el honlapunkra, vagy készséggel állunk rendelkezésére személyesen irodáinkban!

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Work Force Személyzeti Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
Váci út 49.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Work Force
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.