FMU vezető

Work Force Kft.

A munkavégzés helye
Békés megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Több éves tapasztalattal rendelkezik multinacionális ipari környezetben és erős műszaki beállítottsága van? Tárgyalási szinten beszél angolul? Multinacionális megbízó vállalatunk Békés megyei munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

FMU vezető

Feladatok:

  • Operatív döntések meghozatala, elemzések és megállapítások egyértelmű továbbítása
  • Változtatások proaktív kezdeményezése
  • Hibák ellenőrzése és javítása, folyamatok optimalizálása
  • Tréningek szervezése
  • Biztonsági előírások betartatása, figyelemmel kísérése
  • Biztonsági kockázatok továbbítása a felső vezetés irányába, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Minőségügyi szabványok és előírások ellenőrzése, betartatása
  • Minőség és termelékenység folyamatos javítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, vegyész)
  • 2-3 év tapasztalat ipari környezetben
  • Műszaki beállítottság
  • Hot-end folyamatok ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás

Előny:

  • Üvegipari tapasztalat

Személyes kompetenciák:

  • Kezdeményező, proaktív személyiség
  • Nyitott gondolkodású, önálló és kooperatív személyiség
  • Strukturált és pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség angol és magyar nyelven
  • Tanítói készség

Amit megbízónk nyújt:

  • Modern multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Békés Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf28475@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója. Dinamikus és tapasztalt csapatunkkal megbízható partnerei vagyunk ügyfeleinknek és munkavállalóinknak egyaránt. 100 %-ban magyar tulajdonban lévő cégként eredményesen vesszük fel a versenyt multinacionális vállalatokkal, piaci pozíciónk biztonságot jelent partnereink és munkavállalóink számára. Országos irodahálózatunknak köszönhetően munkavállalóink könnyen és gyorsan kapcsolatba tudnak lépni velünk, kollégáink bármikor örömmel állnak rendelkezésükre. Kínálatunkban a magasan kvalifikált szellemi pozícióktól a betanított és szakmunkás állásokig minden megtalálható, emellett iskolaszövetkezetünk, a Job Force számos lehetőséget kínál diákoknak is rövid és hosszú távra. A társadalmi felelősségvállalás tudatos megvalósításaként közel 100 fő saját állományú megváltozott munkaképességű munkavállalót is foglalkoztatunk, valamint toborzunk partnereink számára is.
Ha többet szeretne megtudni rólunk és állásajánlatainkról, látogasson el honlapunkra, vagy készséggel állunk rendelkezésére személyesen irodáinkban!

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Work Force Személyzeti Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
Váci út 49.
1134 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Work Force
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.