Műszaki specialista Budapest

Work Force Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretne egy biztos helyen, hosszú távon dolgozni? Szeretne béren kívüli juttatásokat, kedvezményes sportolási lehetőséget kapni? Dolgozna olyan helyen ahol megbecsülik a mindennapi munkáját?

Ha a válasza három igen akkor jelentkezzen partnercégünkhöz az alábbi pozícióba:

Műszaki specialista

Leendő munkatárs feladatai:

  • A gyártósorok napi működésének biztosítása elektromos oldalról
  • A gyártó berendezések hardveres és szoftveres ismerete
  • Üzemzavar elhárítások a termelési területek jelzései alapján (PLC ügyeletes telefon kezelése)
  • Észlelet elektromos alkatrészek hiánya esetén rendelések kezdeményezése
  • Hétvégi PLC-ügyelet biztosításában való részvétel a megadott beosztás szerint

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • PLC vezérlések gyakorlati ismerete
  • Számítógép felhasználói szintű ismeret (Word, Excel, Power Point)
  • Angol nyelvtudás előny

Amit mi nyújtunk:

  • Béren kívüli juttatások
  • Utazási költség támogatás
  • Modern munkakörülmények
  • Dolgozói kedvezmények
  • Multinacionális környezet, stabil munkahely

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
  • Műszakrend: 2 műszak
  • Munkakezdés előtti személyes körbevezetés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a munka640594@hrszoftver.hu e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a 0620/211-3313-es telefonszámon érdeklődhet.

Kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója. Dinamikus és tapasztalt csapatunkkal megbízható partnerei vagyunk ügyfeleinknek és munkavállalóinknak egyaránt. 100 %-ban magyar tulajdonban lévő cégként eredményesen vesszük fel a versenyt multinacionális vállalatokkal, piaci pozíciónk biztonságot jelent partnereink és munkavállalóink számára. Országos irodahálózatunknak köszönhetően munkavállalóink könnyen és gyorsan kapcsolatba tudnak lépni velünk, kollégáink bármikor örömmel állnak rendelkezésükre. Kínálatunkban a magasan kvalifikált szellemi pozícióktól a betanított és szakmunkás állásokig minden megtalálható, emellett iskolaszövetkezetünk, a Job Force számos lehetőséget kínál diákoknak is rövid és hosszú távra. A társadalmi felelősségvállalás tudatos megvalósításaként közel 100 fő saját állományú megváltozott munkaképességű munkavállalót is foglalkoztatunk, valamint toborzunk partnereink számára is.
Ha többet szeretne megtudni rólunk és állásajánlatainkról, látogasson el honlapunkra, vagy készséggel állunk rendelkezésére személyesen irodáinkban!

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Work Force Személyzeti Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
Váci út 49.
1134 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.