HR Gyakornok

Work Force Kft.

A munkavégzés helye
Nyíregyháza, Békéscsaba, Kecskemét, Mátészalka, Miskolc, Nagykanizsa, Ózd, Szeged, Tatabánya, Veszprém, Budapest
Munkaidő
gyakornok

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Érdekel a HR szakma? Szeretnél gyakorlati tudást szerezni már a tanulmányaid alatt? Ha igen, akkor Téged keresünk! Kamatoztasd nálunk eddig megszerzett tudásod, és szerezz értékes tapasztalatokat!

Leendő feladataid:

  • Fizikai, szellemi vagy diák munkaerő toborzása,
  • Toborzási csatornák folyamatos működtetése, álláshirdetések megfogalmazása, állásportálokon való megjelenítése, feladása különböző felületeken (pl.: helyi újságok, stb.),
  • Jelentkezői telefonhívások fogadása és rögzítése, önéletrajzok kezelése, rendszerezése, előszűrése,
  • Interjúk szervezése, tesztíratás,
  • Adminisztrációs feladatok.

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • Folyamatban lévő felsőfokú gazdasági tanulmányok,
  • HR terület iránti érdeklődés,
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség,
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság,
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek.

Amiben számíthatsz ránk:

  • Rugalmas munkarend, amelyet az iskolához igazíthatsz,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Szakmai gyakorlat igazolása az iskola felé,
  • Kölcsönös elégedettség esetén a gyakornoki idő lejárta után diák státuszban való hosszú távú munkalehetőség.

Ahol dolgozhatsz:

  • Budapest
  • Tatabánya
  • Veszprém
  • Békéscsaba
  • Szeged
  • Mátészalka
  • Nyíregyháza
  • Miskolc
  • Ózd
  • Kecskemét
  • Nagykanizsa

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük, küld el önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a wf28509@hrszoftver.hu e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
főiskolai/egyetemi hallgató

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója. Dinamikus és tapasztalt csapatunkkal megbízható partnerei vagyunk ügyfeleinknek és munkavállalóinknak egyaránt. 100 %-ban magyar tulajdonban lévő cégként eredményesen vesszük fel a versenyt multinacionális vállalatokkal, piaci pozíciónk biztonságot jelent partnereink és munkavállalóink számára. Országos irodahálózatunknak köszönhetően munkavállalóink könnyen és gyorsan kapcsolatba tudnak lépni velünk, kollégáink bármikor örömmel állnak rendelkezésükre. Kínálatunkban a magasan kvalifikált szellemi pozícióktól a betanított és szakmunkás állásokig minden megtalálható, emellett iskolaszövetkezetünk, a Job Force számos lehetőséget kínál diákoknak is rövid és hosszú távra. A társadalmi felelősségvállalás tudatos megvalósításaként közel 100 fő saját állományú megváltozott munkaképességű munkavállalót is foglalkoztatunk, valamint toborzunk partnereink számára is.
Ha többet szeretne megtudni rólunk és állásajánlatainkról, látogasson el honlapunkra, vagy készséggel állunk rendelkezésére személyesen irodáinkban!

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Work Force Személyzeti Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
Váci út 49.
1134 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.