Könyvelő

Work Force Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Legalább 3 éves tapasztalatod van könyvelési területen? Rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel? Outdoor médiával foglalkozó megbízó vállalatunk budapesti munkavégzéssel keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Feladatok:

  • Napi könyvelési feladatok ellátása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Havi, negyedéves, éves zárásokhoz kapcsolódó ellenőrzések és egyeztetések
  • Pénzügyi feladatok ellátása (bank könyvelés, utalások)
  • Mérleg és eredménykimutatások készítése
  • Aktív részvétel auditokban és adóhatósági vizsgálatokban
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Minimum 3 éves számviteli gyakorlat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Számviteli és adójogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Excel, Word)
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismeret

Előny:

  • Tárgyi eszköz könyvelésben és nyilvántartásban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Személyes kompetenciák:

  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Rugalmas és határozott személyiség
  • Jó problémamegoldó készség

Amit megbízónk nyújt:

  • Családias légkör
  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf28476@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója. Dinamikus és tapasztalt csapatunkkal megbízható partnerei vagyunk ügyfeleinknek és munkavállalóinknak egyaránt. 100 %-ban magyar tulajdonban lévő cégként eredményesen vesszük fel a versenyt multinacionális vállalatokkal, piaci pozíciónk biztonságot jelent partnereink és munkavállalóink számára. Országos irodahálózatunknak köszönhetően munkavállalóink könnyen és gyorsan kapcsolatba tudnak lépni velünk, kollégáink bármikor örömmel állnak rendelkezésükre. Kínálatunkban a magasan kvalifikált szellemi pozícióktól a betanított és szakmunkás állásokig minden megtalálható, emellett iskolaszövetkezetünk, a Job Force számos lehetőséget kínál diákoknak is rövid és hosszú távra. A társadalmi felelősségvállalás tudatos megvalósításaként közel 100 fő saját állományú megváltozott munkaképességű munkavállalót is foglalkoztatunk, valamint toborzunk partnereink számára is.
Ha többet szeretne megtudni rólunk és állásajánlatainkról, látogasson el honlapunkra, vagy készséggel állunk rendelkezésére személyesen irodáinkban!

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Work Force Személyzeti Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
Váci út 49.
1134 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.