HR Generalista

Work Force Kft.

A munkavégzés helye
Baranya megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Széleskörű, több mint 3 éves HR tapasztalattal rendelkezel termelő vállalatnál és kommunikációs szinten beszéled az angol nyelvet? Mezőgazdasággal foglalkozó megbízó partnerünk keresi Dél-dunántúli munkavégzéssel leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

HR generalista

Feladatok:

  • Vezetők támogatása a teljes munkaerő-felvételi folyamatban, a jelöltek toborzásától a munkaszerződés aláírásáig.
  • Éves képzési terv készítése, helyi képzések tervezése, szervezése, tanulmányi szerződéskötés.
  • Utánpótlás tervezés, gyakornoki program, tehetség program, vezető képző program helyi szintű támogatása. Egyetemekkel való kapcsolattartás és együttműködés, ösztöndíj program fenntartása és üzemeltetése.
  • Bérszámfejtéssel való kapcsolattartás és az együttműködés hatékonyságának javítása.
  • Munkajogi és munkaügyi tanácsadás a szakmai vezetők és a munkavállalók részére, munkaügyi feladatok intézése.
  • Bér és juttatási rendszerek operatív működésének biztosítása.
  • Teljesítmény értékelési és motivációs rendszerek működésének támogatása.
  • HR folyamatok fejlesztésére javaslatok megfogalmazása, hatékonyságjavítási projektek kezdeményezése.
  • Jelentések készítése, HR mérőszámok figyelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Foglalkoztatással kapcsolatos jogszabályoknak és a munka törvénykönyvének ismerete
  • 2-3 éves termelő cégnél szerzett HR tapasztalat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Személyes kompetenciák:

  • Energikus, motivált személyiség
  • Precizitás
  • Önállóság

Előny:

  • Multinacionális HR tapasztalat
  • SAP rendszer ismerete

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munkakör
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Baranya Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a wf28393@hrszoftver.hu e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója. Dinamikus és tapasztalt csapatunkkal megbízható partnerei vagyunk ügyfeleinknek és munkavállalóinknak egyaránt. 100 %-ban magyar tulajdonban lévő cégként eredményesen vesszük fel a versenyt multinacionális vállalatokkal, piaci pozíciónk biztonságot jelent partnereink és munkavállalóink számára. Országos irodahálózatunknak köszönhetően munkavállalóink könnyen és gyorsan kapcsolatba tudnak lépni velünk, kollégáink bármikor örömmel állnak rendelkezésükre. Kínálatunkban a magasan kvalifikált szellemi pozícióktól a betanított és szakmunkás állásokig minden megtalálható, emellett iskolaszövetkezetünk, a Job Force számos lehetőséget kínál diákoknak is rövid és hosszú távra. A társadalmi felelősségvállalás tudatos megvalósításaként közel 100 fő saját állományú megváltozott munkaképességű munkavállalót is foglalkoztatunk, valamint toborzunk partnereink számára is.
Ha többet szeretne megtudni rólunk és állásajánlatainkról, látogasson el honlapunkra, vagy készséggel állunk rendelkezésére személyesen irodáinkban!

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott

A cég címe

Work Force Személyzeti Tanácsadó és Szolgáltató Kft.
Váci út 49.
1134 Budapest
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.