Németországi szállodai munka - szakács, pincér, báros, recepciós, takarító!

Wide Range Services and Consultancy Ltd.

A munkavégzés helye
Németország
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.08.01.
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
1300 EUR - 2500 EUR / hónap

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
- éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés: eszközök előkészítése, asztalok terítése.
- vendégek fogadása, kiszolgálása, számla kiállítása

Egyéb béren kívüli juttatások

- Szállás és étkezés teljes körű biztosítása a munka ideje alatt
- 28 nap fizetett szabadság/év
- Szállás és étkezés első naptól kezdve biztosított. Olcsó szállás

Információk a kiválasztási folyamatról

Németországi szállodai munkalehetőség!
Tapasztalattal rendelkező felszolgálókat, szakácsokat, értékesítőket, főpincéreket, étterem vezetőket keresünk- azonnali kezdéssel, hosszú távra!

Elhelyezés akár 1-2 héten belül!
Promóciós ajánlatainkért hívjon a +36 1 848 0790-en.

A munkába állás folyamatos.

Hölgyek és urak jelentkezését is fogadjuk munkakörtől függetlenül.
A hotelek közül több is vidéki kisebb szálloda vagy része egy-egy nagyobb szállodaláncnak, amely remek tapasztalatot jelentenek és referenciaként szolgálnak a következőkben.

A fizetés 1300 EUR-től kezdődik. Túlórára a legtöbb szállodánál van lehetőség.
A munkaadó minden jelentkezőnknek szállást biztosít az első naptól. Az étkezés általában ingyenes.

Várjuk jelentkezésüket Honlapunkon:
vagy a recrutment@wrsconsult.co.uk e-mail címre:
Tel:
+36212109013 HU
+4031089350 RO

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

vendéglátás

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Küszöbszint (B1) vagy
Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Angliai, Németországi álláshírdetéseinkre keresünk megfelelő jelentkezőket Csapatunk több éves tapasztalattal rendelkezik a angliai, németországi munkaközvetítés területén. Cégünk azzal a céllal indult, hogy segítsünk munkahelyet találni mindazoknak akik külföldön szeretnének dolgozni. Ugyanakkor több éves tapasztalattal rendelkezünk szállásközvetítés, személyes és ügyintézésben való tanácsadás területén.
Klienseink visszajelzései a facebook oldalunkon: https://www.facebook.com/wrsconsult
Bővebb információ:

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott

A cég címe

Wide Range Services and Consultancy
20
PO21 5TH Bognor Regis
Nagy-Britannia