Kereskedelmi ügyvezető asszisztens

VÖRÖSKŐ Kft.

A munkavégzés helye
Veszprém
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Vezető munkájának támogatása
Adminisztratív feladatok ellátása
Kimutatások, statisztikák készítése Excelben
Kapcsolattartás a boltokkal, társosztályokkal telefonon és e-mailben

Egyéb béren kívüli juttatások

Versenyképes jövedelem
Stabil cégháttér
Fiatalos, dinamikus csapat
Hosszú távú munkalehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha rendelkezel hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal, akkor Téged keresünk.Küldd el jelentkezésed kereskedelmi ügyvezető asszisztens  állásajánlatunkra!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Készségek és személyes tulajdonságok

MS Office programok, kiemelten Excel magas szintű ismerete

Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
Kiváló együttműködési-, és problémamegoldó készség
Gyorsaság, hatékonyság
Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
Önállóság, megbízhatóság, pontosság
Felsőfokú közgazdasági végzettség (lehet közgáz szakközép is, amennyiben a többi feltétel teljesül)
Angol tárgyalóképes nyelvtudás
2 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Euronics Áruházakat üzemeltető Kft.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.