Belépési bónusz -eladó munkatárs - GANT Polgár

Vermont Hungary Kft.

A munkavégzés helye
POLGÁR M3 OUTLET CENTER, Tiszaújváros
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
Azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok:

Az áru bemutatása és eladása a GANT termékválasztékból és tanácsadás a vevőknek
Jó kapcsolat kiépítése a vevőkkel és a GANT márka történetének és hagyományainak ismertetése
Az elvárt eladási eredmények eléréséért közös felelősségvállalás
Felelősségvállalás az üzletben lévő eszközökért
Az áru bevételezése, ellenőrzése, karbantartása, és előkészítése az eladásra, reklamációk kezelése
Az áru, a pénzeszközök és a társaság üzleti vagyonának leltározása

Egyéb béren kívüli juttatások

Mit kínálunk?

Br. 90 000 Ft belépési bónuszt
Állást egy sikeres dinamikus nemzetközi társaságban
Figyelemreméltó fizetési besorolást és bónuszokat
Karriert és továbbképzési lehetőséget
Barátságos kollektívát
Lehetőséget, hogy GANT márkájú termékekben dolgozzon
Kellemes munkakörnyezetet
Lehetőséget, hogy részt vegyen a GANT céges rendezvényeken

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha érdekli Önt ez a munkakör, küldje el az önéletrajzát aktuális fényképpel, mellékelheti a havi bérezésről alkotott elképzelését is.

Szeretnénk, de sajnos időhiány miatt nem tudunk válaszolni azoknak a jelentkezőknek, akik nem felelnek meg az adott munkakör feltételeinek.

GANT Hungary Kft. www.gant.com

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2016.12.15. (még 9 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Minimumszint (A1)

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárásaink:

Minimum 1 éves gyakorlat a ruházati eladásban
Középiskolai végzettség
Stílusérzék és a divattrendek ismerete
Vevőorientált hozzáállás, sikerorientáltság
Csapatszellem, eladási motiváltsággal
Társalgási szintű angol nyelvtudás, előny a szlovák és német nyelv, vagy más világnyelv ismerete
Számítógépes ismeretek- Microsoft (Excel, Word, Outlook - alapok), internet kezelés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

GANT Hungary Kft.
Szeretnénk bemutatkozni Önnek ! A nemzetközi ruházati márka, melyet képviselünk, az amerikai New Haven-ben, 1949-ben, jött létre. Férfiing gyártóként kezdtük, és az amerikai elit egyetemek hallgatóit is öltöztettük. Ma büszkék vagyunk arra, hogy a magas minőséget, lezser eleganciát és hagyományos értékeket kedvelőknek kínálhatjuk ruházati termékeinket és a kiegészítőket. A GANT megtalálható már több mint 60 országban. Az első magyarországi üzletünket Budapesten, 1999-ben nyitottuk meg.

A cég címe

Gant Hungary Kft.
Margit utca 27.
1023 Budapest

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat