Töltsd a nyarat Cipruson! Munkalehetőség apartman komplexumban, Paphos. Csoportokat, párokat is el tudunk helyezni!

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Paphos, Ciprus
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
01.04.2017
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
500 Euró-tól/hó/nettó+borravaló+szállás INGYEN+hozzájarulás az étkezéshez 35 Euró/hét

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Töltsd a nyarat a tengernél! A szezon mindjárt elkezdődik!

Dolgozókat keresünk a következő munkakörre:

Pincér / pincérnő
Bartender
Recepciós (előző tapasztalat nélkül is)
Éjszakai recepciós (előző tapasztalat nélkül is)
Szakács / Szakács segéd
Takarítónő /Karbantartó (előző tapasztalat nélkül is)

Egy kisebb szállodában fogsz dolgozni (apartman ház típusú), amelynek fő stratégiája a barátságos légkör. A komplexumban 53 szoba van, 6 blokkban elosztva. A komplexumban medence található, mellette bár / étterem és a recepció is van.

Munkaidő:
Heti 6 nap, napi 8 óra (1 nap szabad a héten)

Bér:

Bérek a betöltöt pozíciótól függnek. A fizetés havi nettóban van megadva, a szállás INGYENES és az étkezésre hetente 35 Euró juttatást kapsz + jogosult vagy napi egy ingyenes étkezésre (ha az étteremben dolgozol).

Egyéb béren kívüli juttatások

- diákok számára is alkalmas ez a munkalehetőség
- kellemes környezet, barátságos légkör
- lehetőség fejleszteni az angol nyelvtudást
- lehetőség a nyarat a tengerparton tölteni, és még pénzt is keresni

Információk a kiválasztási folyamatról

Küldd el angol nyelvű önéletrajzodat a hu@universalconsulting.hu címre.
Bőveb info:
www.universalconsulting.hu
www.facebook.com/universalconsulting.hu

Megbízó

Szállodák, panziók, szállók stb.

Ügyfelünk egy kisebb apartman típusú szálloda, Paphos városában, Cipruson. A szezon április elsején kezdődik és október/novemberig tart.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- angol nyelvtudás középfokon (B1)
- előző tapasztalat pincér / pincérnő és a szakács / segéd szakács munkakörben
- kellemes megjelenés
- utazási hajlandóság és képesség alkalmazkodni az új körülményekhez

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Universal Consulting is a Slovak recruitment agency arranging qualified and unqualified labour force for foreign agencies and employers mainly in the EU. Majority of our applicants find work positions in the United Kingdom, Ireland, Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Spain, Greece, Cyprus, Austria, and Germany. Together with our partners, we arrange many work positions for hotels, restaurants, bars, fast foods, amusement parks, construction and repair companies, food and production divisions, transporting companies, fitness clubs, sport and dance clubs, farms, nursing homes, clinics, and hospitals.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske námestie 328
929 01 Dunajská Streda
Szlovákia