Húsüzemi segédmunka Írországban. Ügyes, dolgozni vágyó férfiak jelentkezését várjuk - alapfokú angol nyelv ismeretével.

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Írország
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
December/Január
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
nettó bér: 1200-1720€ + túlórák

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Használja ki a lehetőséget, és utazzon Írországba - a munkáltató nagyszerű lehetőséget kínál ügyes jelentkezők számára szakmai gyakorlat nélkül, alapszintű angol nyelv ismeretével.

Milyen lesz az Ön munkaköre?
- a jelöltek először egyszerű segédmunkákat kapnak, majd a későbbiekben lehetőségük van a továbblépésre (betanítják késsel való munkára) - hús szeletelése, metszése, tisztítása, szalagra rakása, csontok eltávolítása stb.

Belépés: azonnal
Fizetési feltételek: 9,15€/óra (túlóra 13,16€ brutto/óra)

Egyéb béren kívüli juttatások

- kitűnő visszejelzések a dolgozóktól
- segítség a kiutazás megtervezésében
- segítség a hivatalokban, valamint a regisztrációs folyamatokban
- a fizetés folyamatos felülvizsgálata
- lehetőség van fizetésemelésre, melyet a felettese javasolhat
- heti fizetések
- jó fizetési lehetőség + lehetőség az adó visszatérítésére
- hosszútávú szerződés, alapszintű angol nyelv ismeretével
- szép szállások

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha a munkaajánlat felkeletette érdeklődését, kérem küldje el életrajzát a hu@universalconsulting.hu címre.
Több információt a weboldalunkon vagy a facebook oldalunkon is talál. www.facebook.com/universalconsulting.hu

Megbízó

Kiskereskedelem

A cég 1980-ban alakult, mint kisebb családi vállalkozás. Innentől kezdődően folyamatosan nőtt és az egyik legnagyobb beszállítóvá nőtte ki magát, bárány és marhahús feldolgozásával foglalkozik. Termékeit több, mint 40 országban árusítja világszerte. E munkaadó minőségi és effektív munka területén több elismerést szerzett.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- szakmai gyakorlat NEM szükséges,
- 20 - 40 év közöttiek előnyben részesülnek
- jó egészségi állapot - a belépés előtt egy általános orvosi kivizsgáláson kell részt venni
- gyors munkatempó bírása
- bűntetlen előélet

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Universal Consulting is a Slovak recruitment agency arranging qualified and unqualified labour force for foreign agencies and employers mainly in the EU. Majority of our applicants find work positions in the United Kingdom, Ireland, Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Spain, Greece, Cyprus, Austria, and Germany. Together with our partners, we arrange many work positions for hotels, restaurants, bars, fast foods, amusement parks, construction and repair companies, food and production divisions, transporting companies, fitness clubs, sport and dance clubs, farms, nursing homes, clinics, and hospitals.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske námestie 328
929 01 Dunajská Streda
Szlovákia

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat