Ruharaktár, Anglia- alap angol nyelvtudással. Azonnali belépés.

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Newcastle under Lyme, Nagy-Britannia
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
24.11.2016, 01.12.2016, 08.12.2016, 15.12.2016
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
7.20 - 7.50 GBP brutto/óra

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkát keres kellemes környezetben, elegendő munkaórával és jó fizetéssel? Dolgozzon a NewLook raktárban!

A munka bebiztosításán kívül, segítünk a kiutazásban és a kintléte alatt is.

2004 óta van tapasztalatunk munkaközvetítéssel Nagy-Britanniába.

- informáljuk, hogy tudja minimalizálni a kezdőköltségeket
- nagyszerű munkaajánlat azoknak akik már dolgoztak Angliában
- elegendő munkaóra
- az irodánknak heti meetingjei vannak a munkaadóval
- egyzserű út a munka megszerzéséhez
- gyors megerősítés a munkábalépésről
- a munka kezdési időpontjai egy hónappal előre
- az irodánk teljeskörű szolgáltatást nyújt
A munka általános raktáros feladatokat tartalmaz:
-az áru csomagolása (ruhák, textíliák, alsónemű stb.)
-az áru címkézése
-a megrendelt áru kompletizálása és előkészítése a szállításhoz
-raktárkészlet ellenőrzés, egyéb kisegítő munka
-csomagok mozgatása 2-25 kg
-kézi szkenner használata, adatbevitel (számítógépes munka)
MŰSZAKOK: 12 órás műszakok-megrendelés alapján, hétvégén és ünnepnapokon is.

Jó munkavégzés esetén, lehetőség nyílik a cég saját dolgozójáva válni.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit a NewLook cég Önnek ajánl:
- hosszútávú munkalehetőség
- kíváló bérezés
- training program
- a szerződés aláírása után átfogó információkat nyújtunk a fontos elintéznivalókról, amelyeket kötelező még az ország (HU) elhagyása előtt elintézni (biztosítók, munkaügyi hivatal…) illetve a különböző juttatásokról, regisztrációról és egyéb formalitásokról Angliában
- transzfer a reptérről a szállásra
- kiváló referenciák ügyfeleinktől
- ha igényt tart rá segítünk a szállás elintézésében

Információk a kiválasztási folyamatról

Küldje el önéletrajzát a hu@universalconsulting.hu címre
Bővebb információt a facebook oldalunkon is talál www.facebook.com/universalconsulting.hu

Megbízó

Textília, ruházat, bőr és bőrtermék gyártása

A vállalat, amelynek dolgozni fognak vásárlók milliói által kedvelt szerte a világon, minőségi és stílusos árut kínál. Az első üzlet megnyitása óta, 1969-től számítva, mára már globális méretűvé nőtte ki magát 1160 üzlettel világszerte és webáruházakkal a világ 120 országában. Ügyfeleiknek így lehetőségük van megvásárolni a legújabb trendekhez tervezett árut azon módon, ahogy nekik az a legjobban megfelel. A vállalat gyorsan reagál a legújabb trendekre, hogy ezzel is megfeleljen ügyfelei egyéni stílusának.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Alapszint (A2)

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- alap angol nyelvtudás
- kedv hosszútávon Angliában élni és dolgozni
- felelősségvállalás, megbízhatóság, jó fizikai kondíció
- rugalmasság és képesség megfelelni a célkitűzéseknek
- előnynek számítanak a Warehouse Operative pozíción szerzett tapasztalatok

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Universal Consulting is a Slovak recruitment agency arranging qualified and unqualified labour force for foreign agencies and employers mainly in the EU. Majority of our applicants find work positions in the United Kingdom, Ireland, Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Spain, Greece, Cyprus, Austria, and Germany. Together with our partners, we arrange many work positions for hotels, restaurants, bars, fast foods, amusement parks, construction and repair companies, food and production divisions, transporting companies, fitness clubs, sport and dance clubs, farms, nursing homes, clinics, and hospitals.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske námestie 328
929 01 Dunajská Streda
Szlovákia

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat