Hollandiai munkalehetőség Henteseknek, nyelvtudás nélkül! Az irodánknak nem kell fizetni!

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Nuth, Weert, Helmond, Apeldoorn, Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)
A munkába lépés időpontja
azonnal/megegyezés alapján
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Bruttó bér 1500 - 2300 EUR/hó, Nettó bér 1200 - 2000€.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Hosszútávú ügyfelünk részére keresünk tapasztalt henteseket hollandiai munkavégzésre a következő munkafeladatok betöltésére:

1. sertés feldolgozás, csontozás/ böllér feladatok
2. marha feldolgozás, csontozás/ böllér feladatok

Munkakör:
- munkaszalagon csontozás
- hús osztályozása és feldolgozása
- hús tisztítása, szeletelése
- nagy üzemekben dolgoznak, ahol gyors és pontos munkát várnak el az alkalmazottaktól
- előző külföldi munkatapasztalat előnyt jelent
- garantált munkaóraszám 36h/hét + szombatok és túlórák lehetősége

Jelentkezzen e-mailben vagy telefonon, esetleg keressen fel személyesen a dunaszerdahelyi irodánkban.
A tapasztalattal nem rendelkező, fiatal jelentkezőket segédmunkás lehetőséggel várjuk.

Egyéb béren kívüli juttatások

+ Közvetítői, tanácsadási vagy egyéb programdíj nélküli munkalehetőség
+ Szállás Hollandiában a munkaadó által lefoglalt kétágyas szobákban
+ Nem feltétel az idegennyelv-tudás
+ Munkaadó többéves múlttal
+ Rengeteg elégedett munkatárs
+ Minden papírmunkát elintéz a munkaadó ( egeszségügyi biztosítás, hivatolokban való regisztrálás, BSN szám stb. )

Bérfeltételek:
A bér a munkakörtől függően lesz meghatározva (sertés vagy marha feldolgozás) Hollandiában nettó 1200-2000 Eur túlórákkal.

+ túlórák és szombatok
+ adóvisszaigénylés lehetősége
+ családi juttatások
+ 4 hét fizetett szabadság
+ 8% a bruttó bérből - holiday money.

A fizetés az Ön ügyességétől és munkája minőségétől is függ.

Információk a kiválasztási folyamatról

Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük küldeni: ds@universalconsulting.hu

Szívesen fogadjuk a kedves érdeklődőket személyesen irodánkban, esetlegesen telefonos tájekoztatást nyújtuk az alábbi telefonszámokon:
Dunaszerdahely, Alžbetínske nám. 328, 929 35 Dunajská Streda, +421 31 3813 096

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

Teljeskörű tanácsadást és útmutatót nyújtunk a formalitások, bejelentési és regisztrációs kötelezettségek terén, valamint általános információkat nyújtunk a külföldre utazás előtti és a visszatérés utáni teendőkről.

Szívesen segítünk a Hollandiába való kijutással. A kiutazás általában mikrobusszal vagy autóbusszal történik, de repülővel vagy vonattal is lehetséges.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Szakmai tapasztalat években

3

Készségek és személyes tulajdonságok

- előző tapasztalat - az érkezés után tesztcsontozás
- öállóság
- fizikai állóképesség
- külföldi gyártósori munkatapsztalat előny
- kézügyesség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Universal Consulting is a Slovak recruitment agency arranging qualified and unqualified labour force for foreign agencies and employers mainly in the EU. Majority of our applicants find work positions in the United Kingdom, Ireland, Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Spain, Greece, Cyprus, Austria, and Germany. Together with our partners, we arrange many work positions for hotels, restaurants, bars, fast foods, amusement parks, construction and repair companies, food and production divisions, transporting companies, fitness clubs, sport and dance clubs, farms, nursing homes, clinics, and hospitals.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske námestie 328
929 01 Dunajská Streda
Szlovákia

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat