Könnyű raktári munka Hollandiában, középfokú angol nyelvtudással!

Universal Consulting s.r.o.

A munkavégzés helye
Hollandia, Egyéb külföld
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka), szabadúszó, vállalkozó, gyakornok
A munkába lépés időpontja
24.10, 31.10.2016
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
1419,20€ havonta + túlórák fizetése 25-100%

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Dolgozzon meleg raktárban könyvekkel, játékokkal, ruházattal, elektronikával.
Munkaajánlatunk Hollandiába olyan jelentkezőknek is szól, akik idősebbek, mint 23 év, de a fiatalabb jelentkezőinket is el tudjuk helyezni más raktáros munkalehetőségeink egyikére.

Kiket keresünk?
- ügyes, dolgozni vágyó embereket, akik középszintű angol nyelv ismerettel rendelkeznek. Férfiakat, nőket és párokat is el tudunk helyezni.

Mit tartalmaz az Ön munkaköre?
- csomagolás, címkézés, áru feltöltése a munkáltató igényei szerint.

A munkahely Bredától 30km-re található.

Egyéb béren kívüli juttatások

- minimális kezdőtőke szükséges
- a szállást és munkába szállítást a munkáltató biztosítja
- lehetőség rövid és hosszútávú együttműködésre
- heti előleg kérésének lehetősége

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az érdeklődését, abban az esetben küldje el önéletrajzát (legjobb, ha angol nyelven). E-mail címünk:

ds@universalconsulting.hu

Megbízó

Munkaközvetítés, személyzeti tanácsadás

Holland munkaközvetítő iroda, aki szakképzett és szakképzettség nélküli jelentkezőknek biztosít munkát logiszitka, termelés és a mezőgazdaság területén.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középiskolai tanuló
középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

- középfokú angol nyelv ismerete
- megbízhatóság
- gyors munkatempó bírása

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Universal Consulting is a Slovak recruitment agency arranging qualified and unqualified labour force for foreign agencies and employers mainly in the EU. Majority of our applicants find work positions in the United Kingdom, Ireland, Netherlands, Denmark, Sweden, Norway, Spain, Greece, Cyprus, Austria, and Germany. Together with our partners, we arrange many work positions for hotels, restaurants, bars, fast foods, amusement parks, construction and repair companies, food and production divisions, transporting companies, fitness clubs, sport and dance clubs, farms, nursing homes, clinics, and hospitals.

Munkaközvetítői engedéllyel rendelkező társaság.

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Alžbetínske nám. 328
92901 Dunajská Streda
Szlovákia