Zdravotní sestra-Krankenschwester, Německo - celé Bavorsko, Dresden,Berlin, stálý prac. poměr jako kmenová zaměstnankyně kliniky/seniorské rezidence

UBT Medikus Deutschland und UBT Maschinenbau

Místo práce
Německo
Termín nástupu
okamžitě nebo po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme zdravotním sestrám s praxí, ale i absolventkám zdravotních škol bez praxe zajímavou pracovní pozici v reprezentativních seniorských rezidencích a na renomovaných klinikách/rehaklinikách.

Pracovní místa jsou dlouhodobá a k okamžitému obsazení nebo po dohodě v následujících regionech:
Bavorsko - Regensburg, Amberg, příhraničí - Weiden, Murnau, Benediktbeuern,
region Nürnberg, region Erlangen, region München
jižní Německo - region Schwarzwald, Memingen, Ravensburg
Sasko - Dresden, Pirna, Bautzen a příhraničí
hlavní město Berlin
region Berlin - Königs Wusterhausen
Niedersachsen - Hannover, Braunschweig

- atraktivní finanční ohodnocení s možností profesního růstu
- příplatky za noční, neděle a svátky
- možnost vytváření kumulovaných služeb a volna s možností cestování domů
- pěkné a kvalitní ubytování v blízkosti pracoviště
- 25 dní dovolené ročně
- finanční bonus na dovolenou a vánoční svátky
- vyřízení přídavků na Vaše nezletilé dítě /190 EUR-měsíčně/
- vyřízení veškeré vstupní administrativy pro Vašeho nového zaměstnavatele
- vyřízení Vaší nostrifikace v Německu / uznání Vašeho vzdělání/
- německou pracovní smlouvu kmenové zaměstnankyně daného zdravotnického
zařízení na dobu neurčitou

Nabízíme intenzivní jazykové kurzy němčiny "Medical speciál", ušité přímo na míru pro zájemkyně z oboru zdravotnictví, které mají alespoň základní znalost němčiny.
Jazykově pokročilejším nabízíme cílenou přípravu na jazykovou zkoušku B2

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis s dokladem o Vašem ukončeném vzdělání na e-mailovou adresu: pthinnes@ubt-dresden.de

V případě pozitivního zhodnocení Vašich podkladů budete pozváni k ústnímu pohovoru za účelem vstupu do zaměstnání na danou pozici.

Pokud od nás neobdržíte nejpozději do 22.12.2016 žádnou zprávu, děkujeme za Váš zájem o pracovní pozici v Německu a za zaslání podkladů. Bohužel jste v tomto případě nebyl/a vybrán/a do dalšího kola výběrového řízení.

Hotline: 0049 173 984 90 93
-profesionalita
-serióznost
-diskrétnost
-individuální přístup

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

22.12.2016 (még 13 nap van hátra)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

všeobecná zdravotní sestra, ošetřovatelství, všeobecné lékařství, diplomovaná zdravotní sestra, zdravotní sestra, zdravotnický asistent

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

- ukončené 4-leté středoškolské vzdělání v oboru zdravotní sestra nebo nástavbové studium /DIS/ nebo vysokoškolské studium /Bc, Mgr/ obor ošetřovatelství nebo všeobecné lékařství. Praxe v daném oboru není podmínkou
- znalost německého jazyka minimálně na úrovni A2
- zodpovědnost, spolehlivost a empatické schopnosti
Poslat společnosti životopis