Operátorokat keresünk

TRIGO Quality Support Kft.

A munkavégzés helye
Vecsés
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

OPERÁTOROKAT KERESÜNK
ÖSSZESZERELŐ MUNKAKÖRBE

A TRIGO Csoport több, mint másfél évtizedes tapasztalattal nyújt professzionális megoldásokat világszerte a minőségügy, a méréstechnika és műszaki szolgáltatások területén.

FELADATOK
• Sor mellett történő ülőmunka, klimatizált helyiségben
• Az elvégzett munka dokumentálása, adatrögzítése

Egyéb béren kívüli juttatások

AMIT KÍNÁLUNK
Hosszú távú munkalehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
Versenyképes juttatási csomag:
bejelentett munkaviszony
próbaidő idő után cafeteria csomag 10 féle elemmel
mozgóbér
bejárás támogatás (15 FT/km) vagy céges busz használata
Ceglédről, Budapestről, Nagykátáról, Tápiószecsőről,
Gombáról
kedvezményes banki számlacsomag
vállalati mobil flotta csomag
kockázati élet,- és baleset biztosítás
all you can move sportpass
szükség szerint szállás megoldottbejelentett munkaviszony,
cafeteria csomag 10 féle elemmel,
bejárási támogatás
kockázati élet, és baleset biztosítás

Információk a kiválasztási folyamatról

Várjuk pályakezdők, iskolai évhalasztók, kismamák jelentkezését is!

Munkába állás kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Vecsés

Önéletrajzod az alábbi címre várjuk:
minosegellenor@trigo-group.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

ELVÁRÁSOK
• Két műszakos munkarend (5.30-14.00; 14.00–22.30)
• Pontosság, monotóniatűrés, precizitás
• Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság
• Rugalmasság, mobilitás
• (B típusú jogosítvány és saját gépjármű előny)
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TRIGO 1997-es alapítása óta nyújt professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.
A nemzetközi nagyvállalat több mint 7000 szakemberével 4 kontinens 20+ országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.
Ha szeretnél dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lenni, csatlakozz a TRIGO-hoz!

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat