Minőségellenőröket keresünk

TRIGO Quality Support Kft.

A munkavégzés helye
Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

MINŐSÉGELLENŐRÖKET KERESÜNK
A TRIGO Csoport több, mint másfél évtizedes tapasztalattal nyújt professzionális megoldásokat világszerte a minőségügy, a méréstechnika és műszaki szolgáltatások területén.

FELADATOK
• Mérőeszközök használata
• Mikroszkópos mérési feladatok
• Alkatrészek vizuális ellenőrzése
• Utómunka
• Dokumentálás, adatrögzítés

Egyéb béren kívüli juttatások

AMIT KÍNÁLUNK
• Hosszú távú munkalehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
• Versenyképes juttatási csomag

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkába állás kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Országos

Önéletrajzod az alábbi címre várjuk: minosegellenor@trigo-group.com

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül

Készségek és személyes tulajdonságok

ELVÁRÁSOK
• Középfokú végzettség
• Három műszakos és/vagy folyamatos munkarend vállalása
• Pontosság, monotóniatűrés, precizitás
• Eredmény-, minőség- és vevőorientáltság
• Rugalmasság, mobilitás
• (B típusú jogosítvány és saját gépjármű)
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TRIGO 1997-es alapítása óta nyújt professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.
A nemzetközi nagyvállalat több mint 7000 szakemberével 4 kontinens 20+ országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.
Ha szeretnél dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lenni, csatlakozz a TRIGO-hoz!

A cég címe

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: HR
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat