Kereskedelmi ügyintéző

Trend Center Kft.

A munkavégzés helye
1211 Bp. Mansfeld Péter 27, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.09.25.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Főbb feladatok, munkák:
o A meglévő ügyfélkör ápolása és annak magas szintű kiszolgálása,
o Részvétel a meglévő ügyfélkörnek szánt ajánlatok aktualizálásában, rendelések kezelésében, személyes kapcsolattartásában
o Új termékek kiajánlása, és listázások előkészítése,
o folyamatos egyeztetés/együttműködés a gyártással
o Készletfigyelés, előrejelzés
o A meglévő ügyfélkörrel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
o Beszállítókkal való kapcsolattartás, beszerzési feladatok koordinálása
o Ár és kondíciós tárgyalások lefolytatása
o Új beszállítók és termékek felkutatása, piacfelmérés
o Forgalmi statisztikai adatok, kimutatások, táblázatok készítése
Az álláshoz tartozó elvárások:
o Középfokú végzettség,
o Minimum 3 éves kereskedelmben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat,
o Rugalmas, problémamegoldó személyiség,
o Önállóság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
o FMCG terület szerzet tapasztalat,
o Egészséges termékekkel kapcsolatos ismeret
o Élelmiszeripari tapasztalat
o Angol nyelvismeret,
Amit kínálunk:
o Versenyképes fizetés,
o Változatos, kihívásokkal teli munka
o Fejlődési lehetőség egy dinamikusan növekvő gyártó és kereskedelmi magyar vállalkozásban
o Családias környezet, rugalmasság

Megbízó

Élelmiszer, ital, dohánytermék gyártása

Élelmiszergyártó és csomagoló üzem, kis és nagykereskedelmi tevékenysége

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Középszint (B2)

Számítógép-felhasználói ismeretek

Microsoft Excel - haladó

Készségek és személyes tulajdonságok

Pontosság, precizitás,

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Kerda Kft. Csepelen (21.ker) található, kis létszámú, fiatalos, családias hangulatú élelmiszer ipari üzem. Élelmiszeripari termékek gyártásával és csomagolásával és értékesítésével foglalkozunk. Termékeinket nagy áruházláncokba szállítjuk be, és kisebb egyéni megrendeléseket is teljesítünk. www.kerda.hu

Az alkalmazottak száma

10-19 alkalmazott

A cég címe

Mansfeld Péter 27
1211 Budapest