Práca na farme (pomocný pracovník/-čka)

Transway Contracting Ltd.

Miesto práce
Nórsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
priebežne
Ponúkaný plat (brutto)
150 - 170 NOK / hod netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné a upratovacie práce na farmách rôzneho zamerania v oblasti južného a západného Nórska. Mliečne farmy, farmy s ovcami, ošípanými a hydinou. Hlavnou náplňou práce je upratovanie a umývanie fariem v pravidelných intervaloch. Práca zahŕňa aj akékoľvek pomocné práce súvisiace s plynulým chodom farmy. Pracovník bude v bezprostrednom kontakte s majiteľom farmy, ktorý ho bude viesť. Z tohto dôvodu je nevyhnutná znalosť angličtiny na mierne pokročilej úrovni. Znalosť nórskeho jazyka je výhodou. Pracovné zmluvy sa uzatvárajú na dobu 3-6 mesiacov. Týždenný pracovný čas je 37,5 - 40 hod.

Ubytovanie je poskytované spoločnosťou TranswayContracting. V prípade, že je záujemca ženatý (vydatá) všetky náklady spojené s ubytovaním t. j. nájomné, energie a pod. ako aj zariadenie ubytovania hradí zamestnávateľ. V prípade, že je záujemca slobodný (slobodná) 3500 nok hradí zamestnanec a zvyšné náklady zamestnávateľ.

V prípade záujmu a pre viac informácií kontakt emailom: transwaycontracting@zoznam.sk
životopis zasielať v slovenskom a anglickom jazyku
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (még 58 nap van hátra)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Zamestnávateľ pôsobiaci na trhu v oblasti služieb a potravinárstva zameriavajúci sa na spracovanie mäsa. Miestom práce sú mäso-závody v rámci celého Nórska

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nórsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť,fyzická zdatnosť
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810989   Megjelentetés dátuma: 2016.11.14.