Készletgazdálkodási csoportvezető

  • A munkavégzés helye: 2225 Üllő, KSped krt. 2., Pest megye
  • A felkínált havi jövedelem (bruttó): 203.000 Ft
  • A munkába lépés időpontja: 2017.07.10.
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Készletgazdálkodás

Főbb feladatok:

- Raktári készletszintek meghatározása és optimalizáslása
- Készlettervek készítése
- Készletek célszámon tartása az elérhetőség biztosítása
- Raktári be volumen tervezése
- Készletgazdálkodási csapat irányítása, munkaszervezése,
- Kapcsolattartás a raktárral, beszerzéssel és szállítókkal

Szükséges végzettség:

Főiskola

Munkakör betöltésének feltételei:

- Végzettség - felsőfokú
- Tapasztalat: készletgazdálkodás, management
- előny
- angol nyelvtudás
számítógépes ismeret

Előnyt jelent:

Amit nyújtunk:

Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

203.000 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
203.000 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
0 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.