Minőségellenőr-Gyál

  • A munkavégzés helye: 2360 Gyál, Bem József u. 28.
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Minőségbiztosítás

Főbb feladatok:

- 3 műszakos munkarendben történő munkavégzés hütőraktárban
- Frissáru minőség Tesco követelményeknek való megfeleltetése
- Az ellenőrzések folyamatos és pontos dokumentálása
- Az ellenőrzésre szánt minta kiválasztása, elkülönítése
- Folyamatos tárolási kísérletek lebonyolítása
- Kapcsolattartás a beszerzővel
- A Tesco specifikációknak való folyamatos és állandó színvonalú megfeleltetés, az eltérések megfelelő dokumentálása
- A bolti áruátvétel minőségi kifogásának ellenőrzése, egyeztetése, és megfelelő megoldás kidolgozása

Szükséges végzettség:

Középiskola

Munkakör betöltésének feltételei:

- Érettségi
- Jó áruismeret
- Megbízhatóság, precizitás
- Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
- Mobilitás
- Jó fizikai állóképesség
- Számítástechnikai ismeret

Előnyt jelent:

- Frisshús termelésben, feldolgozásban szerzett munkatapasztalat
- Minőségellenőri tapasztalat frissáru területén

Amit nyújtunk:

Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.