Bérszámfejtő és TB-ügyintéző

  • A munkavégzés helye: 9023 Győr, Hermann Ottó utca 22/A.
  • A munkába lépés időpontja: 2016.11.28.
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

HR

Főbb feladatok:

-Adatbevitel a munkaügyi rendszerbe (Nexon), bérszámfejtés, ellenőrzés
-Be- és kiléptetések elvégzése, az ezzel járó adminisztráció kezelése
-OEP- és családtámogatási ellátások elszámolása a hatályos törvények és belső szabályozások betartásának felügyelete mellett.
-Dolgozói nyilvántartás vezetése
-Fizetendő bérek, juttatások elszámolása, adóelszámolások készítése
-Statisztikák, jelentések készítése
-Kapcsolattartás a munkavállalókkal, a többi osztállyal és a hatóságokkal

Szükséges végzettség:

Középiskola, vagy felsőfokú gazdasági végzettség

Munkakör betöltésének feltételei:

-Minimum középfokú szakirányú, vagy felsőfokú gazdasági végzettség
-Bérszámfejtési-munkaügyi ismeretek, gyakorlati tapasztalat és szakirányú területen szerzett tapasztalat
-Számítástechnikai ismeretek (Windows, MS Office), Nexon rendszer kezelésében való jártasság
-Megbízható, pontos, határozott és kommunikatív személyiség
-Kiváló kezdeményező és problémamegoldó képesség
-Nagy munkabírás, motiváltság, mobilitás
-Terhelhetőség, rugalmas attitűd
-Csapatjátékos szemlélet
-Analitikus gondolkodás

Előnyt jelent:

-Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.