Vevőszolgálati koordinátor

  • A munkavégzés helye: 3527 Miskolc, Szentpéteri kapu
  • A felkínált havi jövedelem (bruttó): 141.000 Ft
  • A munkába lépés időpontja: 2016.11.28.
  • Munkaidő: részmunkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

- A hozzá tartozó területeken megvalósítja a vásárlók első osztályú, sorbanállás-mentes kiszolgálását.
- Biztosítja, hogy minden felmerülő vásárlói probléma a Tesco belső folyamatainak megfelelően kerüljön megoldásra.
- Szakszerűen tájékoztatja a vásárlókat és kezeli az ügyfélkéréseket/reklamációkat.
- Koordinálja és ellenőrzi a vevőszolgálati dolgozók munkáját.
- Megismeri a feladatköréhez kapcsolódó áruházi munkafolyamatokat és szabályokat, munkáját hatékonyan végzi.
- Ellátja a kasszasor teljeskörű felügyeletét (kasszák előírás szerinti nyitásának és zárásának koordinálása, tranzakció stornók ellenőrzése, váltópénz biztosítása, működő kasszák rovancsolása).
- Felügyeli a parkolói rendezvényeket és ellenőrzi a parkoló, a bérüzlet sor és a vásárlói mosdók tisztaságát.
- Képzi és fejleszti kollégáit, segíti az új munkatársak és gyakornokok beilleszkedését.
- Gondoskodik a szakszerű szelektív hulladék kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.

Szükséges végzettség:

általános iskola

Munkakör betöltésének feltételei:

- Legyen legalább általános iskolai bizonyítványod
- Rendelkezz alapvető számítógépes ismeretekkel (pl. Word, Excel, Outlook, Internet)
- Jó ha van tapasztalatod ügyfélkérések megoldásában
- Legyen bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítványod
- Vállald a több műszakos munkarendet,
- Légy képes és hajlandó továbbadni a tudásodat másoknak

Előnyt jelent:

- Van középfokú vagy szakirányú kereskedelmi végzettséged,
- Kereskedelmi vagy pénzügyi területen szerzett tapasztalatod
- Vannak fogyasztóvédelmi ismereteid
- Adminisztrációs munkatapasztalatod
- Esetleg alapfokon beszélsz valamilyen idegennyelvet
- Van "B" kategóriás jogosítványod

Amit nyújtunk:

- Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
- Kiszámítható, biztos jövedelem
- 7. hónaptól automatikus béremelés - ezzel köszönjük meg addigi munkád
- Juttatások
- Törvényesen és pontosan elszámolt és kifizetett pótlékok
- Megbízható munkaügyi folyamatok
- Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

141.000 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
141.000 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
0 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.