Baromfi eladó

  • A munkavégzés helye: 2370 Dabas, 2256/15 hrsz.
  • A felkínált havi jövedelem (bruttó): 141.000 Ft
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Frissáru kategóriába az alábbi egységek tartoznak:
Hús, Hal, Baromfi, Csemege és Sajt, Zöldség, Mirelit és Tejtermékek valamint a Pékség
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

- A vásárlók első osztályú, udvarias, kedves kiszolgálása
- A naponta beérkező baromfi termékek kihelyezése a pultokba, hűtőkbe
- Raktárrend fenntartása
- Minőségbiztosítási szabályok betartása
- Munkakörnyezet tisztán tartása, takarítása
- Selejt, sérült termékek megfelelő kezelése

Szükséges végzettség:

Szakmunkásképző, vagy szakirányú végzettség, képesítés

Munkakör betöltésének feltételei:

- Kereskedői, eladói, hentes, húsipari vagy ezzel egyenértékű szakirányú végzettség, képesítés
- Alapfokú termék- és áruismeret
- Erkölcsi bizonyítvány
- Egészségügyi alkalmasság
- Több műszakos munkarend vállalása
- Vevőközpontú szemlélet
- Lelkes és elkötelezett hozzáállás
- Készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre

Előnyt jelent:

- Ha van multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalata
- Adminisztrációs tapasztalata
- Targoncavezetői engedélye
- HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjainak ismerete

Amit nyújtunk:

- Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
- Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
- Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
- Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

141.000 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

Nettó 12.000 Ft értékű választható csomag (Pl. Étkezési utalvány, egészségpénztár, kultúra- és sportutalvány, stb.) 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente)
MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
141.000 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
25.996 Ft
12.000 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.