Komissiozó (Áruelosztó)

  • A munkavégzés helye: 2360 Gyál, Bem József u. 28.
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Logisztika

Főbb feladatok:

- Az áru szakszerű, a raktári munkafolyamatoknak megfelelő mozgatása és elhelyezése
- Vonalkód-leolvasóval történő áruelosztás
- Raklap mozgatása kézi hidraulikus emelő (béka) segítségével
- Áruáthelyezés rolli-kocsiba, raklapokra
- Raktártér rendben és tisztán tartása

Szükséges végzettség:

általános iskola

Munkakör betöltésének feltételei:

- 8 általános iskolai végzettség,
- Jó fizikai teherbíró-képesség
- A munkavégzés 1 és 12 Celsius fokos helyiségekben történik
- Bejegyzés mentes erkölcsi bizonyítvány,
- Több műszakos munkarend vállalása
- Csapatmunka

Előnyt jelent:

- Középiskolai végzettség,
- Logisztikai, vagy áruforgalmi területen szerzett szakmai tapasztalat,
- Targoncavezetői engedély (3324 vezetőüléses / 3312 gyalogkíséretű)

Amit nyújtunk:

- Kiszámítható, biztos jövedelem
- 7. hónaptól automatikus béremelés - ezzel köszönjük meg addigi munkád!
- Ingyenes buszjárat több településről (részletes településlista feljebb)
- Juttatások (teljes munkaidőben, próbaidő - jellemzően 3 hónap - lejárta után):
- nettó 12.000 Ft értékű választható csomag havonta (pl.: étkezési utalvány, SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.)
- 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után
- Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Gondos beillesztés és betanítás
- Törvényesen és pontosan elszámolt és kifizetett pótlékok
- Megbízható munkaügyi folyamatok
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.