Zöldség árufeltöltő

  • A munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi út 1-3.
  • A felkínált havi jövedelem (bruttó): 133.000 Ft
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
Biztosítja a szakszerű árufeltöltést.
Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű zöldségtermék legyen elérhető.
Felügyeli a friss áru útját az átvételtől az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást.
A termékek fogyaszthatósági, illetve minőségmegőrzési idejét figyelemmel kíséri, szükség esetén elvégezteti a leértékelés folyamatát.
Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.

Szükséges végzettség:

általános iskola

Munkakör betöltésének feltételei:

általános iskolai végzettség,
alapfokú termék- és áruismeret,
erkölcsi bizonyítvány,
egészségügyi alkalmasság,
a 3 műszakos munkarend vállalása,
vevőközpontú szemlélet,
lelkes és elkötelezett hozzáállás,
készség a csapatmunkára és az önfejlesztésre.

Előnyt jelent:

multinacionális vállalatnál szerzett munkatapasztalat,
kereskedelmi végzettség vagy gyakorlat,
"B" kategóriás jogosítvány,
targoncavezetői engedély,
a HACCP élelmiszer-biztonsági rendszer alapjainak ismerete.

Amit nyújtunk:

Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

133.000 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

Nettó 12.000 Ft értékű választható csomag (Pl. Étkezési utalvány, egészségpénztár, kultúra- és sportutalvány, stb.) 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente)
MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
133.000 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
24.521 Ft
12.000 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.