Bevásárlási munkatárs (on-line bevásárlás)

  • A munkavégzés helye: 2040 Budaörs, Kinizsi út 1-3.
  • A felkínált havi jövedelem (bruttó): 133.000 Ft
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

Áru, háztól-házig: Szolgáltatásunk a kényelmes bevásárlás új élményével ajándékozza meg vásárlóinkat. Az interneten leadott bevásárlólista alapján Bevásárlási munkatársunk különös gonddal válogatja össze a legfrissebb, legjobb minőségű áruféleségeket.

- Az áruk/termékek szakszerű és pontos, sérülésmentes összekészítése
- Szakszerű, gondos áru-és eszközkezelés
- Áru specifikációk betartása (fogyaszthatósági és minőség megőrzési idők, súly, maghőmérők használata, hűtőlánc betartása, jótállási jegy, magyar nyelvű használati utasítás, tartozékok megléte)

Szükséges végzettség:

általános iskola,

Munkakör betöltésének feltételei:

- Általános iskolai végzettség
- Legalább egyéves munkatapasztalat, kereskedelmi és/vagy raktári területen
- Tesco kínálatában fellelhető termékek széleskörű ismerete
- Erkölcsi bizonyítvány
- Egészségügyi alkalmasság
- Precizitás, pontosság, hatékony problémamegoldás és gyorsaság
- Jó fizikai állóképesség
- Csapatmunkára való képesség
- Vásárló-központú munkavégzés
- Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent:

- Középfokú kereskedelmi végzettség
- Adminisztratív munkakörben szerzett munkatapasztalat
- HACCP alapismeretek
- B kategóriás jogosítvány, targoncavezetői engedély

Küldje szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre:

jelentkezes@hu.tesco-europe.com

Kérjük, a levél tárgyába írja bele a megpályázni kívánt POZÍCIÓT és az ÁRUHÁZ NEVÉT ahová jelentkezik.

Amit nyújtunk:

Bér és juttatások

A bér megjelenítése teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik.
Részmunkaidő esetén a kezdőbér és a juttatások is arányosan kerülnek kiszámításra.

Kollégáink munkabérbe az alábbi három tényezőkből tevődik össze:
alapbér + pótlékok + juttatások

Alapbér:

133.000 Ft

Pótlékok:

A pótlékok mértékét a mindenkor hatályos Munka Törvénykönyve határozza meg.

Juttatások (próbaidő lejárta után):

Nettó 12.000 Ft értékű választható csomag (Pl. Étkezési utalvány, egészségpénztár, kultúra- és sportutalvány, stb.) 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után (akár 240.000 Ft kedvezmény évente)
MENNYI LEHET A FIZETÉSEM?

Nézzünk egy példát*:

kezdő alapbér (bruttó Ft/hó):
133.000 Ft
+10 óra túlóra (bruttó):
+15 óra műszakpótlék (bruttó):
Összesen (Bruttó Ft/hó)
24.521 Ft
12.000 Ft

*A példa teljes munkaidős munkaviszonyra vonatkozik és egy hónapra vetített, átlagosan számított pótlékokat szemléltet.
Az elérhető jövedelem tényleges mértéke összegszerűen a munkavállaló pótlékkal érintett órákban történő munkavégzésének mértékétől függ.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.