Személyzeti vezető

  • A munkavégzés helye: 1149 Budapest, Pillangó u. 15.
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

-Belső álláshirdetések kihelyezése, pályázók szűrése és toborzási feladatok
-A dolgozók munkaügyi és bérrel kapcsolatos kérdéseinek megválaszolása
-Az áruházi utódlási terv elkészítése, teljesítményértékelésben való részvétel
-Értékelések, tréningtervek összeállítása, megszervezése
-Heti két nap ügyeletes vezetői feladatok ellátása
-Áruházvezető és régiós Személyzeti vezető munkájának támogatása
-Heti átlagosan 5 munkanap (hétfőtől vasárnapig, beosztás szerint)

Szükséges végzettség:

Középiskola

Munkakör betöltésének feltételei:

-Legalább középfokú végzettség (HR végzettség előny)
-HR vagy személyzeti területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
-Proaktivitás, problémamegoldó szemlélet
-Igény önmaga és mások fejlesztésére

Előnyt jelent:

-Szakirányú felsőfokú végzettség
-HR vagy személyzeti területen szerzett több éves tapasztalat
-Munkaügyi ismeretek
-Munkaügyi vagy HR szoftverek ismerete

Amit nyújtunk:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.