Élelmiszerbiztonsági specialista

  • A munkavégzés helye: 2316 Tököl, Hermina u. 1-3., Pest megye
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

- Vezetőmet támogatom a vállalati döntések végrehajtásában, a célok megvalósításában azzal, hogy gondoskodom a csapat tájékoztatásáról
- Az élelmiszerbiztonság és a törvényes kereskedelemről szóló jogszabályok keretein belül végzem a munkámat és a Társaság által kidolgozott élelmiszerbiztonsági rendszert - HACCP rendszer - működtetem, a szükséges változásokat lekövetem, a frissítéseket elvégzem
- Az élelmiszerbiztonsági rendszer - HACCP - működését és megfelelőségét igazoló dokumentumok teljességének és megfelelőségének ellenőrzését végzem
- Az osztályomra vonatkozó rutinok, folyamatok, elvárások szakértője vagyok, ismerem a fő teljesítmény mutatókat
- Az áruházi higiéniai folyamatokat működtetem és a szükséges ellenőrzéseket elvégzem
- Részt veszek azokon a külső és belső auditokon/ellenőrzéseken, amely a szakterületemhez kapcsolódó feladatokat, áruházi működéseket, területeket érinti
- Felelős vagyok a szabályszerű hulladékgazdálkodás folyamatáért és annak dokumentálásáért

Szükséges végzettség:

Érettségi

Munkakör betöltésének feltételei:

- Legalább középfokú képesség
- Alapvető számítástechnika ismeretek
- Részletekre való figyelem
- Folyamatok közötti összefüggések felismerése
- A rutinok és munkavégzéshez kiadott eljárások pontos betartása
- Jó szervező és kommunikációs készség
- Határozott fellépés
- Csapatban való gondolkodás

Előnyt jelent:

- Élelmiszeripari végzettség
- Élelmiszerbiztonsági rendszerekkel kapcsolatos ismeretek

Amit nyújtunk:

- Kiszámítható, biztos jövedelem
- 7. hónaptól automatikus béremelés - ezzel köszönjük meg addigi munkád!
- Juttatások (teljes munkaidőben, próbaidő - jellemzően 3 hónap - lejárta után):
- nettó 12.000 Ft értékű választható csomag havonta (pl.: étkezési utalvány, SZÉP kártya, egészségpénztár, lakáshitel cafetéria, stb.)
- 10% dolgozói kedvezmény Tescós vásárlások után
- Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
- Törvényesen és pontosan elszámolt és kifizetett pótlékok
- Megbízható munkaügyi folyamatok
- Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.