Kármegelőzési- és Biztonsági Szakértő

  • A munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Fő út 190.
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

A kármegelőzési- és biztonsági terület szakértője:
- Az áruházi csapatban támogatja a társterületek vezetőinek munkáját
- Együttműködik a különböző osztályokon dolgozó kollégákkal a szükséges kármegelőzési és biztonsági intézkedések megtétele érdekében
- Folyamatosan vizsgálja a potenciális biztonsági és veszteségekkel kapcsolatos kockázatokat
- Intézkedéseket javasol és hajt végre a feltárt kockázatok enyhítése érdekében
- Nyomon követi az alkalmazott intézkedések hatékonyságát, arról visszajelzést ad az áruházi vezetésnek
- Kapcsolatot tart a helyi rendőrséggel, a jogsértések során feljelentést tesz, közreműködik a bizonyítékok szolgáltatásában

Szükséges végzettség:

Érettségi

Munkakör betöltésének feltételei:

- Középiskolai érettségi
- Kiskereskedelmi szektorban, a vagyonvédelmi területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat
- Erkölcsi bizonyítvány
- Egészségügyi alkalmasság
- Microsoft Office alkalmazások (Excel, Word, Outlook) erős, felhasználói szintű ismerete
- Többműszakos munkarend vállalása
- Elemzés, megoldási javaslatok keresése, döntéshozatal
- Csapatmunka
- Kiváló kommunikációs készség
- Terhelhetőség
- Jó koncentráció stresszhelyzetben
- Határozott, magabiztos fellépés
- Fejlesztő, coach szemlélet
- Erős vezetői készségek

Előnyt jelent:

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Vezetői tapasztalat

Amit nyújtunk:

- Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
- Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
- Fejlődési lehetőség
- Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
- Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.