Scan & Shop asszisztens

  • A munkavégzés helye: 1149 Budapest, Pillangó u. 15.
  • Munkaidő: teljes munkaidő
Főbb tudnivalók

Szakterület megnevezése:

Kiskereskedelmi működés támogatás

Főbb feladatok:

Első osztályú kiszolgálást biztosít egy Magyarországon egyedülálló bevásárlási rendszer asszisztenseként.
Megbízható segítsége vásárlóinknak az önkiszolgáló pénztárak kezelésében.
Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
Megismeri és hatékonyan végzi a feladatköréhez kapcsolódó áruházi munkafolyamatokat (az új bevásárlási rendszer teljes körű kezelése és folyamatai, kasszák és önkiszolgáló kasszák kezelése, áruházi akciók és akciós termékek ismerete, kódhibás termékek kezelése, árufeltöltés, leltározás, fölözés és elszámolás).
Gondoskodik a vásárlók tájékoztatásáról és támogatásáról, mindenben segítve a gyors, problémamentes vásárlást.
Munkája során érdeklődő, odafigyel a munkafolyamatokra és gyorsan elsajátítja az új információkat.
Segíti az új munkatársak beilleszkedését, tapasztalatait megosztja.
Folyamatosan ad visszajelzéseket vezetőinek, ezzel is támogatva az esetleges problémák gyors megoldását, fokozva a vásárlók elégedettségét.
Önmagára és környezetére is igényes: rendezett, tiszta, higiénikus munkakörnyezetet tart fenn.
Gondoskodik a szakszerű szelektív hulladékgyűjtésről, a csomagolóanyagok és bevásárlótáskák praktikus kezeléséről és a hatékony energiagazdálkodásról.

Szükséges végzettség:

Munkakör betöltésének feltételei:

legalább általános iskolai végzettség
18 év feletti életkor
erkölcsi bizonyítvány
egészségügyi alkalmasság
3 műszakos munkarend vállalása
vevőközpontú szemlélet
jó elemzői és döntéshozó képesség
nyílt, higgadt, kiegyensúlyozott személyiség
kiemelkedő kommunikációs készség
hatékony csapatmunka
magasszintű empátiás készség

alapszintű számítástechnikai ismeretek
részletekre való figyelem
szociális érzékenység
belső hajtóerő
aktív munkavégzés, proaktív szemlélet

Előnyt jelent:

középiskolai végzettség, érettségi
társalási szintű angol nyelvismeret vagy egyéb idegen nyelv alapfokú ismerete
szakirányű kereskedelmi végzettség
kereskedelmi tapasztalat
fogyasztóvédelmi ismeretek

Amit nyújtunk:

- Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Biztos, kiszámítható havi jövedelem, választható juttatási csomagok
A 3 hónapos próbaidő lejárta után 10%-os dolgozói kedvezmény, a 7. hónaptól kezdve automatikus béremelés
Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok
Több napos beillesztés és betanítás, gondosan felépített terv alapján
Fejlődési lehetőség
Utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.