Kontroller

TeleMedia Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Kiemelt partnerünk, az egyetemes földgázszolgáltatást immár országosan nyújtó
Főgáz ügyfeleinek magas színvonalú kiszolgálása érdekében keressük új munkatársunkat a alábbi feladatkörrel:

• SAP CO modul karbantartása, havi SAP CO zárás lebonyolítása
• Az üzleti, szervezeti és szabályozói változások hatásának átvezetése a SAP CO modulban
• Üzletágas eredmény-kimutatás összeállítása
• SAP FI és CO adatállományok egyeztetése
• SAP Profit Center modul karbantartása
• SLA szerződések karbantartása
• Külső és belső SLA árak meghatározása
• SLA tény elszámolások, SLA elhatárolások egyeztetése
• Folyamatos kapcsolattartás szakterületekkel és a könyvelési területtel
• Rendszeres és ad-hoc riportok készítése

Elvárások:
• szakirányú felsőfokú végzettség (pénzügy, számvitel, kontrolling)
• minimum 2 éves szakmai tapasztalat
• magas szintű Excel ismeret (pivot tábla, függvények)
• jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
• pontosság, precizitás, határidők betartása

Előnyt jelent:
• SAP FI, CO, BW, SEM ismeret
• mérlegképes könyvelői végzettség
• rendszerszemlélet

Amit munkáltatóként nyújtunk:
• stabil, biztonságos munkahely
• tervezhető munkaidő beosztás
• versenyképes bérezés és juttatások
• munkába járás támogatása
• modern, kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye: 1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 20.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Képzési szak

kontrolling

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A FŐGÁZ 2007 óta a hazai szabadpiaci földgáz kereskedelem meghatározó szereplője és 2011 óta már a lakossági ügyfelek sem csak Budapesten, hanem további tíz megyében is választhatták a céget szolgáltatójuknak, 2015. április 1-jétől pedig már az ország teljes területén biztosít egyetemes földgázszolgáltatást az arra jogosult felhasználók részére. A FŐGÁZ Zrt. 2017 júniusában az NKM Nemzeti Közművek Zrt. tulajdonába került.

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

1012 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Lovas Katalin
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat