Rész- vagy teljes munkaidős telefonos ügyfélkapcsolati munkatárs

TeleMedia Kft.

A munkavégzés helye
I. kerület, Márvány u. 17., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

- meglévő ügyfelek tájékoztatása
- élő televíziós adásból betelefonáló vásárlók megrendeléseinek felvétele
- gyors adatrögzítés és a feladathoz kapcsolódó adminisztráció

Amit elvárunk:
- határozott kommunikáció
- precíz munkavégzés
- alapfokú számítógépes ismeretek
- megbízhatóság

Az állást fogyatékkal élők is betölthetik.

Információk a kiválasztási folyamatról

• azonnali munkakezdés
• tervezhető munkaidő-beosztás, igény esetén akár mellékállásban, hétvégén is (nem kötelező)
• családbarát munkahely
• stabil munkalehetőség, biztonság
• a munkakörhöz kapcsolódó teljes körű képzés
• folyamatos belső képzések, rendszeres teljesítményértékelések
• karrierlehetőség
• színvonalas munkakörnyezet, fiatalos légkör

DIÁKOKNAK és PÁLYAKEZDŐKNEK is nagyszerű lehetőség!
VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Képzési szak

ügyfélszolgálat

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A FŐGÁZ 2007 óta a hazai szabadpiaci földgáz kereskedelem meghatározó szereplője és 2011 óta már a lakossági ügyfelek sem csak Budapesten, hanem további tíz megyében is választhatták a céget szolgáltatójuknak, 2015. április 1-jétől pedig már az ország teljes területén biztosít egyetemes földgázszolgáltatást az arra jogosult felhasználók részére. A FŐGÁZ Zrt. 2017. júniusában az NKM Nemzeti Közművek Zrt. tulajdonába került.

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

1012 Budapest