Főgáz Zrt. - telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

TeleMedia Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.10.03.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

• általános tájékoztatás a FŐGÁZ Zrt. szolgáltatásait illetően
• szerződésekkel kapcsolatos tájékoztatás
• kereskedőváltással kapcsolatos tájékoztatás
• mérőállás rögzítés
• számlázással kapcsolatos ügyintézés
• ügyfélkapcsolati naplóbejegyzés rögzítése
• kimenő hívások kezelése

A jelentkezővel szemben támasztott követelmények:
• legalább középfokú végzettség
• telefonos ügyfélszolgálati tapasztalat
• számítógépes felhasználói ismeretek
• ügyfélorientált szemlélet
• önálló feladatmegoldó képesség
• kiváló kommunikációs készség és jó kapcsolatteremtő képesség
• empatikus hozzáállás
• stressz-tűrő képesség

Előnyt jelent, de nem feltétel:
• felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)
• SAP ISU rendszer ismerete (a képzést a FŐGÁZ biztosítja)
• közműszolgáltató cégnél szerzett tapasztalat
• nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Amit munkáltatóként nyújtunk:
• stabil, biztonságos munkahely
• tervezhető munkaidő beosztás
• versenyképes bérezés és juttatások
• munkába járás támogatása
• teljes körű szakmai felkészítő tréning
• modern, kellemes munkakörnyezet

Egyéb béren kívüli juttatások

cafeteria

Információk a kiválasztási folyamatról

Várjuk jelentkezését fényképpel és bérigénnyel ellátott önéletrajzának elküldésével!

Egyéb információk:
Kérjük, hogy kizárólag az alábbi dátumokon történő rendelkezésre állás esetén jelentkezzenek:
A kiválasztás várható időpontja: 2016. szeptember 28 és/vagy 29.
A munkába lépés várható időpontja: 2016. október 3.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Képzési szak

ügyfélszolgálat

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A TeleMedia Kft. az első magyar call center szolgáltatásokra szakosodott cégként 1993-ban kezdte meg működését, napjainkban a piac egyik legjelentősebb vállalataként ismert. A cég ügyfélszolgalati, helpdesk, telesales, adatbázis-menedzsment, CRM tanácsadási és back-office szolgáltatásokat nyújt elsősorban nemzetközi nagyvállalatok részére.

Az alkalmazottak száma

200-249 alkalmazott

A cég címe

Főgáz Zrt.

1012 Budapest