Járat koordinátor

Táltos Reklám Kft. partnere

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Cégünk a saját iparágában meghatározó, logisztikai szolgáltató vállalat
budapesti telephelyére keres munkatársat

járat koordinátor
munkakörbe.

Önt keressük, amennyiben:
• Határozottan irányítja a többségében férfiakból álló munkatársakat
• Gyorsan átlát egy adott helyzetet
• Képes egyszerre többfelé figyelni
• A felmerülő problémákra azonnal reagál és hatékonyan oldja meg
• Az ügyfelekkel kitűnően kommunikál, még nyomás alatt is
• Szereti a nyüzsgést, pörgést
• Rendszerezett, és jól osztja be a rendelkezésre álló időt
• Folyamatosan azon gondolkodik, hogyan lehetne a dolgokat jobban csinálni
• Képesnek érzi magát beilleszkedni egy fegyveres és állandó biztonsági kontroll alatt tartott szervezetbe

Főbb feladatok:
• A járatok koordinálásáért felelős csoport tagjaként a szállítási feladatok megtervezése és a szállítók napi munkájának irányítása
• A feladatok újraszervezése, reagálás a folyamatosan érkező változásokra
• A felmerülő problémák megoldása a zavartalan kiszolgálás érdekében

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye:
Budapest

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk:

Megbízó

Közlekedés, logisztika

Logisztikai szolgáltató vállalat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• Minimum érettségi bizonyítvány
• Erős Budapest és Pest megye helyismeret
• Elengedhetetlen az emberek irányításában szerzett tapasztalat, valamint a kiváló tervezési és szervezési készség

Előny:
• Személy- és vagyonőr bizonyítvány
• Fegyvervizsga
• Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Táltos Reklám Kft.
Győri út 20.
1123 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Logisztikai vállalat
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat