Toborzás-kiválasztási szakértő

Táltos Reklám Kft. partnere

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Miskolc cég munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

Munkaerő-utánpótlás biztosítása a társaság és partnerei számára
Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
Álláshirdetések előkészítése és meghirdetése
Interjúk szervezése és lebonyolítása
Toborzás-kiválasztással kapcsolatos teljes körű adminisztrációs tevékenység
Beléptetési folyamat támogatása
A foglalkoztatási támogatások ügyintézésében való részvétel
Részvétel állásbörzéken illetve egyéb, a társaságot népszerűsítő rendezvényeken
Toborzási folyamat hatékonyságának növelésére tett akciók
HR projektekben való aktív részvétel

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlatunk:

Stabil háttér
Szakmai fejlődési lehetőség
Sokszínű, izgalmas feladatkör
Kellemes munkahelyi környezet
Béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a jelentkezem gombra kattintva várunk 2016. október 31- ig.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

egyetemi végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

Felsőfokú végzettség
Legalább 3 év toborzási területen szerzett tapasztalat
Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
Önállóság, pontosság, precizitás
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
Rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség
Együttműködési képesség, határozott fellépés
Eredmény-orientált gondolkodásmód
Proaktív szemlélet

Előnyt jelent:

Felsőfokú gazdasági vagy HR szakirányú végzettség
Folyamatfejlesztési projektekben való részvétel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Táltos Reklám Kft.
Győri út 20.
1123 Budapest