Értékesítési osztályvezető

Táltos Reklám Kft. partnere

A munkavégzés helye
Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Miskolci cég munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai:

• Számlázási és leolvasási, behajtási-, ügyfélszolgálati, közmű-nyilvántartási, vízmérőcsere és kizárási tevékenységek irányítása, és a tevékenységekkel kapcsolatos jogszabályi, hatósági előírások, belső szabályozások figyelemmel kísérése, azok érvényesítése.
• Közreműködés a különféle társasági tervek, beszámolók, üzleti jelentések kidolgozásában, adatok, információk biztosítása, javaslatok készítése.
• A társaság stratégiai, üzleti- és egyéb terveiben foglaltak kidolgozásában való részvétel.
• A felhasználók korrekt tájékoztatását, ügyeinek gyors és hatékony intézését szolgáló, felhasználóbarát szemlélet és gyakorlat kialakítása, fejlesztése.
• A követelésállomány behajtására vonatkozó aktuális és hatékony intézkedések meghozatala, illetve kezdeményezése.
• A szervezetek mérő és mutató számainak kialakítása, fejlesztése, ellenőrzése, vezetői információs- és jelentési rendszer működtetése.

Egyéb béren kívüli juttatások

Ajánlatunk:
• Stabil háttér
• Béren kívüli juttatások
• Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
• Szakmai fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével az mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre várunk 2016. október 31-ig.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Jogosítvány

B

Készségek és személyes tulajdonságok

A pályázóval szemben támasztott elvárások:
• Felsőfokú iskolai végzettség (gazdasági és/vagy kereskedelmi szakterület)
• Legalább 5 év szakmai, és minimum 2 év vezetői releváns tapasztalat
• Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
• B kategóriás jogosítvány
• Teljesítmény-orientáltság
• Gyors döntési képesség, határozottság
• Felelősségtudat, stressz tűrés
• Koncepcionális gondolkodásmód

Előnyt jelent:
• Értékesítésben, ügyfélszolgálati területen szerzett vezetői tapasztalat
• Fogyasztóvédelmi referens szaktanfolyam

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Táltos Reklám Kft.
Győri út 20.
1123 Budapest