HR vezető

Táltos Reklám Kft. partnere

A munkavégzés helye
Miskolc
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Miskolci székhelyű megbízónk számára, mely 2.000 fő feletti munkavállalót foglalkoztat, az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

HR vezető

A leendő munkatárs feladatai:

• A 30 fős HR szervezet irányítása és szakmai felügyelete.
• Felelős a vállalat humán erőforrás biztosításáért, mely magába foglalja a munkaerő utánpótlást célzó akciókat, illetve a belső karrier programot.
• Felügyeli a vállalat munkaügyi, bérszámfejtési és társadalombiztosítási feladatok végrehajtását.
• Biztosítja a vállalat humán erőforrás fejlesztését, mind külső, mind belső képzésekkel. Felelős az éves képzési terv összeállításáért és végrehatásáért.
• Irányítja és szakmailag támogatja a HR rendszerek és folyamatok kialakítását, működtetését és fejlesztését.
• Teljesítményértékelő rendszer működtetése és fejlesztése.
• Koordinálja a munkavállalói érdekképviseletekkel való kapcsolattartást, illetve tárgyalásokat.
• HR tevékenységet érintő pályázat koordinációja.
• Vezetői-döntés elkészítő anyagok, beszámolók, tájékoztatók készítése a felső vezetés számára.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit kínálunk:

• Stabil háttér
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Sokszínű, izgalmas feladatkör
• Kellemes munkahelyi környezet
• Béren kívüli juttatások

Információk a kiválasztási folyamatról

Munkavégzés helye: Miskolc

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a hr-pozicio@outlook.hu e-mail címre várjuk 2016. október 21- ig.

Megbízó

Egyéb területek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

• Felsőfokú végzettség
• Legalább 3 éves vezetői tapasztalat
• Magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Office)
• Önállóság, pontosság, precizitás
• Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
• Rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség
• Együttműködési képesség, határozott fellépés
• Eredmény-orientált gondolkodásmód
• Proaktív szemlélet

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A cég címe

Táltos Reklám Kft.
Győri út 20.
1123 Budapest