Kontakt
Poštová adresa:
T-Systems Slovakia s.r.o.
Žriedlová 13
040 01 Košice

Web:
www.t-systems.sk

t-systems@t-systems.sk

Tel.:
055/ 785 35 66

Študent duálneho vzdelávania

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žriedlová 13, Košice
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozhoduješ sa kde študovať? Príď k nám

+ štipendium počas celého štúdia
+ prístup k najnovším technológiam
+ platená prax počas celého štúdia
+ platená stáž počas leta
+ garantovaná práca v T-Systems Slovakia

Po absolvovaní získaš skvelý job v IT.
Trojročné vyššie odborné štúdium v odbore 2695Q Počítačové systémy (ISCED 5B) otvorila Stredná priemyselná škola elektrotechnická v Košiciach v spolupráci s T-Systems Slovakia a Košickým samosprávnym krajom (KSK) ako zriaďovateľom školy v septembri 2013. Študenti v Košiciach sa ako prví vzdelávajú podľa úspešného nemeckého modelu a majú možnosť získať certifikát rovnocenný tomu, ktorý dostávajú študenti v Nemecku.
Počas štúdia dochádza k prepojeniu teoretického vyučovania a získavania znalostí v prostredí školy s praktickým rozvojom tvrdých aj mäkkých zručností v rámci rozsiahlej praxe v T-Systems Slovakia. Objem praktického vzdelávania dosahuje až 70 % celkového dostupného času výuky.
Po ukončení štúdia bude absolvent pripravený na prácu v oblasti špecializovanej správy serverov, sietí, diskových polí, databáz a iných informačných a komunikačných technológií. Získa dostatočnú bázu technických znalostí i komunikačných zručností pre samostatnú prácu i priamy kontakt so zákazníkom. Vďaka odbornej praxi počas štúdia nadobudne aj reálne skúsenosti pri práci v IT spoločnosti.

Iné výhody

Other benefits:
• Cafeteria - individual benefit
• Trainings and development opportunities
• Discounts at various providers in Košice
• Possibility of Home office
• Pension savings contribution
• Meal vouchers contribution
• Teambuildings
• Extra vacation days
• Young and enthusiastic working environment
• Diversity Program
• Health Weeks
• Sport Activities
• Weekend Events
• Work life Coaching
• Doctors at workplace
• Credit card
• Metro card
• Referral bonus /financial/
• Rotations possibilities

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Požiadavky na uchádzača:

+ úplné stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou (aj aktuálny maturitný ročník), najstaršia akceptovaná je z roku 2012

+ motivačný list v slovenskom jazyku
+ životopis v slovenskom i v anglickom jazyku
+ základný prehľad v oblasti IT
+ proaktívny prístup
+ ochota učiť sa
+ flexibilita
+ schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
+ anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
+ nemecký jazyk veľkou výhodou

T-Systems delivers high-quality services combining
information and communication technology (ICT). The
company's broad expertise in both fields makes the
business customer division of Deutsche Telekom a
preferred partner for multi-national corporations, small and
medium-sized businesses and public institutions. Over
160,000 customers from every industry worldwide benefit
from the company's special expertise in providing
integrated ICT solutions from a single source. T-Systems
is the only company to offer its own complete ICT portfolio
and to combine IT and communication technology to
produce new solutions.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Informačné technológie

Adresa

Slovak Republic

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2762663   Megjelentetés dátuma: 2016.11.15.