Sajnáljuk, de a hirdető cég már megszüntette az állásajánlat megjelenítését a honlapunkon elegendő létszámú jelentkező vagy az állás betöltése miatt.

Megértését köszönjük.

Mutasd a hasonló álláshirdetéseket

Pénzügyes

Cégnév: SZTE Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság
Körzet: Szeged
Feltöltve: 2013.09.17.
Az SZTE Gazdasági és Műszaki Főigazgatóságára keresünk PÉNZÜGYES munkakörbe kollégát októberi kezdéssel a következő feladatokkal és elvárásokkal:
Feladatok:
- A Deviza Csoport tagjaként egyéni felelősséggel is járó pénzügyi adminisztratív feladatok támogatása
- Külföldi számlák fogadása, külföldi számlák kiállítása
- Szóbeli és írásbeli kapcsolattartás külföldi partnerekkel
Elvárások:
- Legalább középfokú pénzügyi végzettség
- Legalább középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
- Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
Előny:
- Devizagazdálkodásban szerzett tapasztalat
- Jövedéki ügyintézői végzettség vagy gyakorlat
- ECDL
Az önéletrajzokat a gh_allas@gmf.u-szeged.hu e-mail címre kérjük elküldeni szeptember 25-ig, a tárgyban a "pénzügyes munkatárs" megjelöléssel.

Régió: Szeged

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.
Az én kommentárom

nincs megadva
Megjegyzést csatolni

Megjegyzés a hirdetéshez

Pénzügyes
SZTE Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság