Értékesítő

Szintetika Kft.

A munkavégzés helye
Győr, Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

SZINTETIKA KFT.,
győri székhelyű lakástextil nagykereskedelmi cég,
ÉRTÉKESÍTŐT keres Magyarország területére

Feladatok:
o minták alapján a cég termékeinek értékesítése az ország területén
o folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel telephelyükön személyesen, illetve telefonon
o árukiszállítás, gyakori utazás
o meglévő területek és partner-kapcsolatok fejlesztése
o új piaci lehetőségek feltárása, új partnerek felkutatása
o együttműködés az értékesítést támogató kollégákkal
o vevői panaszok hatékony kezelése
o vevői igények felmérése és közvetítése

Elvárások:
o középfokú végzettség (kereskedelmi szakirány vagy felsőfokú végzettség előnyt jelent)
o értékesítési tapasztalat
o MS Office felhasználói ismerete, webes ismeretek
o tárgyalóképes angol nyelvtudás
o jó kommunikációs készség
o megbízhatóság, precizitás, nagy munkabírás
o önálló feladatmegoldó képesség
o határozott fellépés, nyitott egyéniség
o kreativitás, gyors felfogóképesség, nyitottság az újdonságokra
o B-kategóriás jogosítvány, megbízható vezetési tudás, tapasztalat
o lakóhely: Győr és környéke

Amit kínálunk:
o versenyképes jutalék rendszerű jövedelem
o étkezési hozzájárulás
o hosszú távú munkalehetőség egy stabil munkahelyen
o a munka elkezdéséhez cég-, és termékismeret biztosítása
o munkavégzés egy jó csapatban
o folyamatos fejlesztések, új termékek által kínált lehetőség az értékesítésre

Fényképes önéletrajzokat a következő e-mail címre várjuk: titkarsag@szintetika.hu

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A Szintetika Kft-t győri székhelyű, folyamatosan bővülő, lendületes, lakástextil nagykereskedő cég.

A cég címe

Mészáros Lőrinc. u. 5
9023 Győr