Junior Brand Manager

Szinga Sport Kft.

A munkavégzés helye
Szőnyi út 2, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Playersroom Magyarország legnagyobb Sportcipő hálózata bővülő termék részlegének fejlesztésének céljából keresi új munkatársát, az alábbi pozíció betöltésére:
Várjuk a következő tapasztalattal, készségekkel és adottságokkal rendelkező jelentkezőket:
-Felsőfokú (gazdasági) végzettség
-Tárgyalóképes angol nyelvtudás
-Kiváló szintű MS Office ismeretek (Excel magas szintű ismerete)
-Nyitott, dinamikus, csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt alkalmas személyiség, aki szereti a kihívásokat.
-Kiváló kommunikációs képesség, analitikus szemléletmód
-Megbízható, pontos munkavégzés, jó szervezőkészség
-Készség önálló kezdeményezésre és önálló munkavégzésre
-Képesség több, egy időben zajló feladat koordinálására és a gyors közegben való munkára
-Divat és Sportcipők iránti érdeklődés
-Határidők betartásával kapcsolatos projekt management tapasztalat
-Kiváló problémamegoldó készség
Feladatok:
-Folyamatos kapcsolattartás a partner márkáinkkal
-Eladás riportok, forgási sebesség figyelése
-Konkurencia poraktív monitorozása, piacon megfigyelhető trendekről riportok készítése
-Aktív részvétel az éves tervezési és havi sales riporting folyamatokban valamint a szezonális partner meetingeken
-Project management-hazai társosztályokkal, külső partnerekkel való szoros együttműködés
-Következő szezonban kapható termék kollekció összeállításában való közreműködés
-Boltok közötti áruküldések, árváltozásokban részvétel
-Időszakosan cikktörzskészítésében közreműködés
-Nemzetközi vásárokon való részvétel, minta bekérések és ártárgyalások

Ha szeretnéd használni a fent említett készségeket és még többet fejlődni-jelentkezz ma!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Mesterfok (C2)

Számítógép-felhasználói ismeretek

OpenOffice.org Base - szakértő

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Sportruházati kis-és nagykereskedelmi hálózat

A cég címe

PLAYERSROOM - Szinga Sport Kft.
Szőnyi út 2
1142 Budapest