Üzlet építéshez, Karbantartót, szakembert keresünk Szinga Sport Kft.

Szinga Sport Kft.

A munkavégzés helye
Telephely: 1041 Budapest, Ezred u.1-3; Országosan
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Szinga Sport Kft., kis-és nagykereskedelmi cég azonnali munkakezdéssel keres olyan megbízható szakembert, aki több éves szakmai gyakorlattal rendelkezik, villanyszerelő, asztalos, gépész, festő vagy más építőipari szakmában.
Elvárások:
szaktudással és gyakorlattal rendelkezik a saját szakmájában, kézügyesség, széles körű szakmai ismeretek, problémamegoldó képesség és rátermettség, rugalmasság.
A munkakörhöz tartozó feladatok:
-Karbantartási munkák elvégzése
-Ruházati üzletlánc boltjainak építési feladatai, anyagbeszerzés, egyszerűbb asztalos festő gépész és villanyszerelési feladatok elvégzése csapatmunkában
-Időszakos munkák elvégzése
Elvárások:
-Villanyszerelési, faipari, festő vagy gépészeti ismeretek, és legalább két három év tapasztalat hasonló munkakörben
-B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
Munkaruha
-Teljes munkaidő
-Stabil céges háttér,

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal a foglalkoztatas@playersroom.hu címen, tárgyként tüntesse fel, hogy "karbantartó”

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Sportruházati kis-és nagykereskedelmi hálózat

Az alkalmazottak száma

250-499 alkalmazott

A cég címe

PLAYERSROOM - Szinga Sport Kft.
Szőnyi út 2
1142 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Ács Petra
Tel.: 06-20-218-3699
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat