Karbantartót/Villanyszerelőt keresünk Szinga Sport Kft.

Szinga Sport Kft.

A munkavégzés helye
1041 Budapest, Ezred u.1-3
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Szinga Sport Kft., kis-és nagykereskedelmi cég azonnali munkakezdéssel keres olyan megbízható szakembert, aki több éves szakmai gyakorlattal rendelkezik, elsősorban villanyszerelő, de egyéb más szakterületen is pl: asztalos, gépész, festő szaktudással és gyakorlattal rendelkezik.
A munkakörhöz tartozó feladatok:
-Villanyszerelés (szaktudással)
-Karbantartási munkák elvégzése
-Ruházati üzletlánc boltjainak építési feladatai, anyagbeszerzés, karbantartás
-Időszakos munkák elvégzése
Elvárások:
-Villanyszerelési, faipari, festő vagy gépészeti ismeretek, és legalább két három év
tapasztalat hasonló munkakörben
-B kategóriás jogosítvány
-Kézügyesség, problémamegoldó képesség és rátermettség, rugalmasság, sokrétű
szakmai ismeret.
Amit kínálunk:
-Teljes munkaidő
-Stabil cég

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal a foglalkoztatas@playersroom.hu címen, tárgyként tüntesse fel, hogy "karbantartó/villanyszerelő".

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségivel

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Sportruházati kis-és nagykereskedelmi hálózat

A cég címe

PLAYERSROOM - Szinga Sport Kft.
Szőnyi út 2
1142 Budapest