Bolti eladó / Raktáros - Playersroom

Szinga Sport Kft.

A munkavégzés helye
Budaörs, Dunakeszi, Eger, Győr, Salgótarján, Szolnok, Szombathely, Veszprém, Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Érdekel a cipő divat? Szívesen építenéd tovább a karriered Magyarország egyik legnagyobb sport-és divatruházattal foglalkozó cégénél?

Playersroom - Playmax - Sportfactory - PlayersOutlet üzleteinkbe keresünk azonnali kezdéssel Eladó munkatársakat.

Feladatok:
• Vásárlók szakszerű és udvarias kiszolgálása
• Munkaterület rendben tartása
• Kasszás teendők ellátása
• Áruátvétel

Elvárásaink:
• Minimum középfokú végzettség
• Teherbíró képesség, rugalmasság

Amit kínálunk:
- Fiatalos környezet
- Csapat szellem
- Nemzetközi márkák
- Előrelépési lehetőség, kölcsönös elégedettség esetén
- Támogató tanulási képzések
- Céges gyűlések, csapatépítés

Fényképes önéletrajzodat a foglalkoztatas@playersroom.hu címre küldheted, tárgyként tüntesd fel, hogy ,,ELADÓ".

Információk a kiválasztási folyamatról

Egri üzletünkbe részmunkaidős eladót keresünk (4 órás).
Budapesti üzleteinbe: Mammutba, Westendbe, Arena plázába keresünk eladókat.
Raktárosokat: Arena plázába, Árkádba, Westendbe, Andrássy úti üzletünkbe keresünk

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Sportruházati kis-és nagykereskedelmi hálózat

A cég címe

PLAYERSROOM - Szinga Sport Kft.
Szőnyi út 2
1142 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Sas Felícia
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat