Laboratóriumi asszisztens

Synlab Hungary Kft

A munkavégzés helye
1125 Budapest Diós árok 1-3.
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2017.07.17.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
• vizsgálati minták átvétele, adatrögzítés
• minták előkészítése , feldolgozása
• a laboratóriumi berendezések szakszerű kezelése
• nappali és éjszakai műszakos reszort tevékenységben való részvétel
• minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
• a laboratóriumi informatikai rendszer használata

Információk a kiválasztási folyamatról

Amit nyújtunk:
• kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
• határozatlan idejű munkaviszony
• egyéb juttatások

Munkaidő:
▪ teljes munkaidő (8.00-tól 16.00-ig)
▪ nappali műszak (7.00-19.00), éjszakai műszak (19.00-7.00)

Munkavégzés helye:
SYNLAB Budapest Szent János Kórház Laboratórium és Magán Vérvételi Hely (1125 Budapest, Diós árok 1-3.)

Kérjük, hogy szakmai önéletrajzát fizetési igénye feltüntetésével a megadott e-mail címre küldje.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Képzési szak

Egészségügy

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
• végzettségek:
• klinikai (orvosi) laboratóriumi asszisztens, vagy szakasszisztens
• orvosi laboratóriumi és képalkotó diagnosztikai analitikus
• biológus (BSc, MSc)
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• pontos, precíz, szakmailag magas minőségű munkavégzés
• megbízhatóság, jó munkabírás, terhelhetőség
• csapatmunkára való alkalmasság

Előnyök:
• egészségügyi végzettség, érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarországon egyedülálló egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalat. A synlab Hungary Kft. országos hálózatot működtet, jelenleg 12 irányító- és 16 ún. szatellita laboratóriummal.

A synlab Hungary Kft. vizsgálati palettája a legszélesebb, mintegy 300-féle vizsgálat lehetőségét kínálja a hematológia, klinikai kémia, hemosztázis, vizelet diagnosztika, mikrobiológia, cytopatológia, molekuláris onkológia, humán genetika és hisztopatológia tárgykörében.

A cég címe

Bajcsy-Zsilinszky út 53. i.em
1065 Budapest