Laboratóriumi adminisztrátor

Synlab Hungary Kft

A munkavégzés helye
1044 Budapest Megyeri út 53.
Munkaidő
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
2016.10.14.

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Feladatok:
- laboratóriumi programban adatrögzítés (beteg adatok, vizsgálati kérések) vizsgálatkérő adatlapokról
- vizsgálati eredmények rögzítése jegyzőkönyvekről
- adminisztratív feladatok
- minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
- csúsztatott munkarendben való részvétel
(munkaidő: 8-20 között)
- helyettesítés esetén: számlakészítés, készpénzkezelés, pénzügyi feladatok ellátása

Információk a kiválasztási folyamatról

Előny:
- egészségügyi végzettség
- orvosi laboratóriumban szerzett gyakorlat

Jelentkezését a fizetési igény és a megpályázott pozíció megjelölésével várjuk.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ

Képzési szak

Egészségügy

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások:
- érettségi
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- gépírás tudás
- megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
- csapatmunkára való alkalmasság
- monotonitás tűrése
- jó munkabírás, terhelhetőség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Magyarországon egyedülálló egészségügyi laborszolgáltatásokat nyújtó vállalat. A synlab Hungary Kft. országos hálózatot működtet, jelenleg 12 irányító- és 16 ún. szatellita laboratóriummal.

A synlab Hungary Kft. vizsgálati palettája a legszélesebb, mintegy 300-féle vizsgálat lehetőségét kínálja a hematológia, klinikai kémia, hemosztázis, vizelet diagnosztika, mikrobiológia, cytopatológia, molekuláris onkológia, humán genetika és hisztopatológia tárgykörében.

A cég címe

Bajcsy-Zsilinszky út 53. i.em
1065 Budapest