Ingatlanreferens másképp

Superior Real Estate Kft.

A munkavégzés helye
Bajcsy-Zsilinszky út 12. 6/604., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Szeretnéd, hogy végre számítsanak az ötleteid?
Szeretnéd saját magad beosztani az idődet?
Szeretnél rátermettségeddel sok pénzt keresni?
Szeretnél folyamatosan fejlődni?

Ha ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod, akkor a SMART csapatában a helyed!

Most az Ingatlanértékesítőké a piac! Az ingatlanpiac fellendülésével, jelentősen megnőtt a vásárlók száma, így óriási szükség van a jó ingatlanosra.

Elegáns, új, belvárosi irodáinkba olyan értékesítőket keresünk, akik ötleteikkel, kreativitásukkal hozzá tudnak tenni egy új arculat kialakításához.
A tapasztalat nem elvárás, színvonalas oktatási rendszerünkkel, mindent az alapoktól tanítunk meg!

Főbb feladatok:

-Új és használt építésű lakóingatlanok közvetítése, értékesítése
-Megbízások felvétele, ingatlanok megtekintése, értékelése, bemutatása
-Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés
-Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel
-Tanácsadói tevékenység

Elvárások:

- Legalább középfokú végzettség
- Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
- Jó problémamegoldó képesség
- Megbízható, precíz munkavégzés
- Kitartás
- Határozott fellépés

Amit kínálunk:

- Modern irodai háttér és infrastruktúra
- Folyamatos és magas szintű képzési rendszer
- Karrier lehetőség
- Informatikai támogatás
- Teljes körű marketingtámogatás
- Rugalmas munkaidő
- Munkavégzéssel arányos, kiemelkedően magas jutalék
- Változatos munkavégzés

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, fényképes önéletrajzod a bartha.lilla@smartingatlan.hu címre várjuk!

Egyéb béren kívüli juttatások

Folyamatos képzések, tréningek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Készségek és személyes tulajdonságok

- Kitartás
- Pozitív személyiség
- Kreativitás
- Csapatjáték

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A SMART Ingatlan Magyarország legfrissebb ingatlanpiaci hálózata, melyet a Duna House tulajdonosai alapították, azzal a céllal, hogy a SMART, a Duna House és több száz nem a hálózathoz tartozó ingatlaniroda közötti együttműködéssel hatékony ingatlanközvetítői rendszert hozzanak létre. A Duna House 15 éves szakmai tapasztalatának, bevált módszereinek és a központi képzéseknek köszönhetően kollégáink teljes körű szolgáltatást biztosítanak ügyfeleinknek. Új hálózatként, a legrugalmasabban tudjuk kihasználni a változó piac nyújtotta lehetőségeket.

A cég címe

SMART INGATLAN
Bajcsy-Zsilinszky út 12. 6/604.
1051 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Bartha Lilla
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat