Ingatlan tanácsadó

Superior Real Estate Kft.

A munkavégzés helye
Bajcsy-Zsilinszky út 12. 6/604., Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Elegáns, modern irodáinkba Ingatlan tanácsadókat keresünk!

A tapasztalat nem elvárás!

Színvonalas, komplex, gyakorlat- orientált oktatási rendszerünkkel, mindent az alapoktól tanítunk meg!

A több éves ingatlan értékesítői tapasztalattal rendelkező jelöltjeinknek speciális karrierlehetőséget kínálunk!

Miért MI, miért MOST?

-Mert az egyik legújabb hálózat vagyunk a piacon dinamikus, fiatalos szemléletmóddal
-Mert a piac újra magára talált, elképesztő kereslet mutatkozik az ingatlanok iránt
-Mert MI most bővülünk!

Feladatok

-Új és használt építésű lakóingatlanok közvetítése, értékesítése
-Megbízások felvétele
-Ingatlan bemutatások szervezése és menedzselése
-Tárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés
-Kapcsolattartás a meglévő és az új ügyfelekkel
-Tanácsadói tevékenység

Az ideális személyiség számunkra

-Kiválóan kommunikál
-Értékesítői szemléletmóddal rendelkezik
-Megbízható, pontos
-Határozott, magabiztos
-Nyitott, közvetlen
-Jó megjelenésű, üzleties stílusú
-Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik

Amit kínálunk

-Munkavégzéssel arányos, kiemelkedően magas kereseti lehetőség
-Magas szintű és folyamatos képzési rendszer
-Karrierlehetőség
-Kötetlen munkaidő
-Modern irodai háttér és infrastruktúra
-Teljes körű marketing- és informatikai támogatás
-Változatosság

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, fényképes önéletrajzod a karrier@smartingatlan.hu címre várjuk!

Egyéb béren kívüli juttatások

Folyamatos képzések, tréningek

Információk a kiválasztási folyamatról

A kiválasztás befejezésének tervezett időpontja

2017.07.12. (még 13 nap van hátra)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
postgraduális végzettség

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

A SMART Ingatlan Magyarország legfrissebb ingatlanpiaci hálózata, melyet a Duna House tulajdonosai alapították, azzal a céllal, hogy a SMART, a Duna House és több száz nem a hálózathoz tartozó ingatlaniroda közötti együttműködéssel hatékony ingatlanközvetítői rendszert hozzanak létre. A Duna House 15 éves szakmai tapasztalatának, bevált módszereinek és a központi képzéseknek köszönhetően kollégáink teljes körű szolgáltatást biztosítanak ügyfeleinknek. Új hálózatként, a legrugalmasabban tudjuk kihasználni a változó piac nyújtotta lehetőségeket.

A cég címe

SMART INGATLAN
Bajcsy-Zsilinszky út 12. 6/604.
1051 Budapest