Fodrászcikk, kozmetikum, wellness masszázs termék üzletkötők

STELLA Zrt.

A munkavégzés helye
Dunántúl, Alföld, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye
Munkaidő
teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Stella Zrt. - immár 65 éve fodrászcikkek, hajápolók, kozmetikumok, arc- és testápoló termékek, szalonbútorok és eszközök gyártásával és kereskedelmével foglalkozó cég - keres

Fodrászcikk, kozmetikum, wellness masszázs termék üzletkötőt

Főbb feladatai:

• A cég termékeinek – kozmetikum, fodrászcikk, masszázs termékek – értékesítése fodrász, kozmetikai- és masszázs-szalonokban és kereskedőknél
• Szerződéskötés, rendelés felvétel, megrendelések kiszállíttatása
• Vevőkapcsolatok ápolása, új partnerek felkutatása
• Személyes tárgyalások lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Több éves - egy helyen eltöltött - kozmetikum, fodrászcikk, wellness termék - értékesítési gyakorlat előny
• Üzletkötői gyakorlat, alapos helyismeret
• Jó szervező és értékesítési készség, marketing szemlélet
• Megbízhatóság
• Középfokú szakirányú kereskedői végzettség előny
• Erkölcsi bizonyítvány
• REFERENCIA
• B kategóriás gépjárművezetői jogosítvány

Amit kínálunk:
A felkínált havi jövedelem (bruttó)
Alapfizetés + jutalék (vagy vállalkozói tevékenység számla alapján)
A munkába lépés időpontja
azonnal
Munkaidő
teljes munkaidő, vagy vállalkozó

Szükséges tapasztalat:
középfokú végzettség érettségivel

Munkavégzés helye:
Magyarország területe, wellness szállodák, kozmetikum, fodrászcikk kereskedők, fodrász-kozmetikai üzletek, masszázs szalonok.
• Dunántúl
• Alföld

Jelentkezésében szíveskedjen megjelölni, mely területre jelentkezik (Dunántúl, vagy Alföld).
Jelentkezést a pozíció, a fizetési igény megjelölésével és születési dátummal, lakcímmel, fényképes szakmai önéletrajzzal kérjük, az info@stellart.hu e-mail címre vagy a 223-0243 fax számra.
Szükséges még:
• referencia
• erkölcsi bizonyítvány (felvétel esetén)
• végzettségi okmányok.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

STELLA Zrt. - 65 éve - fodrászcikkek, hajápolók, kozmetikumok, arc-, és testápoló termékek, szalonbútor- és eszközkereskedelme, gyártás, szolgáltatás, Magyarország területén kiszállítás

A cég címe

STELLA Zrt
Szőnyi út 41.
1142 Budapest

Kapcsolat

Elküldöm az önéletrajzomat