HoReCa Területi képviselőt - Budapest és Pest megye

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, Pest megye
Munkaidő
teljes munkaidő

Magyarország egyik vezető, gasztronómiai fogyasztóeszközöket forgalmazó partnerünk számára keresünk

területére

A leendő kolléga főbb feladatai lesznek:

  • A területen lévő HoReCa egységekkel (éttermek, cukrászdák, hotelek, szórakozóhelyek), közétkeztetési és egyéb vendéglátóipari egységekkel történő magas színvonalú, eredményes kapcsolattartás.

  • A partner üzletek teljes körű kezelése: látogatása, szerződéskötés, promóciók szervezése.

  • A vállalat által kitűzött mennyiségi és értékbeli forgalmi, profit célok teljesítése.

  • Új partnerek akvirálása.

  • Új lehetőségek és megoldások keresése, a piaci trendek és a költségtényezők figyelembe vételével.

  • Beszámolók, riportok készítése.

A leendő kollégával szembeni elvárások:

  • Aktív, kiváló kapcsolat a partnerekkel.

  • Területi értékesítésben szerzett több éves szakmai tapasztalat.

  • Kiváló tárgyalási, prezentációs képesség és meggyőző erő.

  • Eredményorientált szemléletmód, nyitottság, jó együttműködő képesség.

  • Számítógépes (MS Office) ismeretek.

  • B kategóriás jogosítvány.

  • Első 2 hónap betanulás vállalása a budapesti raktárban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves releváns területen szerzett szakmai tapasztalat.

  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálnak:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség.

  • Dinamikus, sikerorientált vezetői csapat.

Fizetés:

  • Az első 3 hónapban, amikor a betanítás tart cég raktárában: 130.000.- nettó/hó, majd utána 150.000.- nettó/hó + jutalék + céges autó + laptop + telefon.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését és szakmai tapasztalata megfelel az elvárásoknak, kérem küldje el önéletrajzát Zana Péter részére a a peter.zana@starjobs.hu e-mail címre.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Péter Zana
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.