Pénzügyi asszisztens

Starjobs Magyarország Kft.

A munkavégzés helye
Budapest
Munkaidő
teljes munkaidő

Informatikai szolgáltatásokat kínáló partnerünk részére keresünk

Pénzügyi munkatárs

munkatársat a 11. kerületbe hosszútávra

Feladatok

  • pénzügyi csoport munkájának támogatása

  • ügyfél megrendelések kezelése

  • számla előkészítés

  • vevői rendelések koordinálása

  • beszámolás vezetők felé

  • belföldi és külföldi partnerekkel kapcsolattartás

  • levelezés és kapcsolattartás angol nyelven

  • Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • közép vagy felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség

  • min. középfokú aktív angol nyelvtudás

  • erős MS Office ismeretek

  • min. 1 éves szakmai tapasztalat

  • pontos, proaktív és rugalmas személyiség

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben

  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület A kategóriás irodában

  • Versenyképes bérezés, mobiltelefon és éves bónusz csomag

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Karácsonyi Katalin
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Elküldöm az önéletrajzomat
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.